terazmuzyka.pl
Newsy 2423V  
rf | 13 lutego 2018
4

James Hetfield (Metallica) wystąpi w filmie o seryjnym mordercy

W najnowszym filmie opowiadającym historię Teda Bundy’ego ujrzymy frontmana Metalliki, Jamesa Hetfielda.

James Hetfield zadebiutuje w aktorskiej roli na dużym ekranie w filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” traktującym o seryjnym mordercy, jakim był Ted Bundy.

The Mars Volta powróci?

W rolach głównych ujrzymy Lily Collins, Johna Malkovicha, Jima Parsonsa oraz Haley Joel Osment. Teda Bundy’ego zagra natomiast Zac Efron. Wokalista Metalliki ma wcielić się w rolę Boba Waywarda.

Reżyserem filmu jest Joe Berlinger, który wyprodukował film „Some Kind Of Monster”, dokumentujący nagrania albumu „St. AngerMetalliki. Tak Berlinger mówi o Hetfieldzie:

Spędziwszy z nim i resztą Metalliki setki godzin na planie, mogłem poczuć jego charyzmę i niezwykłą osobowość. Czułem, że będzie potrafił wnieść tę moc i magnetyzm do roli filmowej, ucieszyłem się więc, kiedy zgodził się zagrać w filmie.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się na początku tego roku, jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie miał swoją premierę. Chociaż będzie to filmowy debiut aktorski Jamesa Hetfielda na dużym ekranie, wokalistę Metalliki mogliśmy usłyszeć podkładającego głos w kreskówkach „South Park” i serii „The Simpsons”, gdzie zagrał samego siebie. W 2017 roku Hetfield wystąpił też w roli narratora w filmie dokumentalnym „Addicted To Porn: Chasing The Cardboard Butterfly” traktującym o zgubnym nałogu, jakim jest oglądanie pornografii.

James Hetfield wzmacnia swoją obecność w mediach. Tydzień temu wokalista po pięciu latach przerwy reaktywował swój profil na Instagramie. Widząc entuzjastyczną reakcję, jeszcze tego samego dnia opublikował kolejny wpis:

WOW! Z waszych komentarzy wylewa się tyle miłości! Bardzo mnie to poruszyło. Dziękuję wam wszystkim. Cieszę się, że za mną tęskniliście. Z góry muszę zastrzec, że nie będę odpowiadał na komentarze. Będę wstawiał zabawne zdjęcia z drogi, ale postaram się nie dać pożreć Instagramowi.

Kolejne dwa zdjęcia opublikowane przez Jamesa Hetfielda dotyczą dnia Cliffa Burtona oraz wizyty w Barcelonie.

28 kwietnia 2018 roku Metallica wystąpi w Polsce, mamy nadzieję, że ten dzień James również upamiętni na swoim Instagramie.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Bambolety [82.143.***.***] dodano: 13.02.2018, 16:16 #1
Szkoda że nie będzie grał Teda Bundy'ego lub ewentualnie Ala Bundy'ego Język
Luki [5.60.***.***] dodano: 14.02.2018, 21:39 #2
Metalliki? A nie czasem Metallici pierwszy raz takie cos widzialem azxrani w oczy
Pokaż odpowiedzi (2)
Koncert już wkrótce
  • Metallica
  • Data i miejsce koncertu: 28 kwietnia 2018
    Kraków, Tauron Arena
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group