terazmuzyka.pl
Newsy 3945V  
ud | 30 listopada 2016
1

James Hetfield o relacjach z Larsem Ulrichem

Pomiędzy wokalistą i gitarzysta zespołu Metallica a perkusistą nie jest tak słodko, jak się może wydawać.
W przyszłym roku Metallica zagra na festiwalu Lollapalooza w Argentynie. Z tej okazji tamtejsza telewizja umówiła się na wywiad z wokalistą i gitarzysta grupy Jamesem Hetfieldem. Nie zabrakło oczywiście pytań o najnowszą płytę „Hardwired… to Self-Destruct”. Dlaczego jej stworzenie trwało aż osiem lat?
 

Zgubiliśmy swój zegarek. Metallica zawsze jest spóźniona, nie wiem dlaczego [śmiech]. Zawsze robimy dużo rzeczy. To nie było celowe.

 
Potem zrobiło się trochę oryginalniej. Z Larsem Ulrichem zna się od wielu, wielu lat. Jak po takim czasie może zdefiniować ichrelację? Jak sobie radzą ze sobą?
 

Jesteś żonaty? Oto chodzi. Właśnie tak jest. Jest nawet trudniej niż w małżeństwie, ponieważ obaj jesteśmy facetami i obaj chcemy wygrać.
 
Jesteśmy braćmi, kochamy się, nienawidzimy i wszystko, co pośrodku. Spędziliśmy razem wiele lat. To najdłuższy związek w moim życiu, poza rodziną. To trudne, wymaga wiele pracy i trzeba być cały czas szczerym wobec siebie i komunikować się. Jestem kreatywny i inaczej w mojej głowie od razu rodzą się pytania w stylu: „Och, co on robi?”.

 
W ponaddwudziestominutowym wywiadzie przeplatanym fragmentami koncertów znajdziecie też między innymi trochę o najnowszych nawiązaniach grupy do riffów z lat 80 i 90.
 

 
A jeszcze więcej o Metallice znajdziecie w grudniowym wydaniu „Teraz Rocka”, który właśnie trafił do sprzedaży.
 
Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
WPOZZ dodano: 30.11.2016, 20:45 #1
Tylko żeby znowu nie nagrywali video typu Some Kind of Monster - "jest mi smutno bo mnie z Metallicy wyrzucili buuuuuu", "a mnie jest smutno bo zarobiłem zamiast 3 milionów tylko 2 buuu"
Zobacz także
Newsy 254V  
0

Lunatic Soul zaprezentował singel promujący nowy album [AUDIO]

rf | fot. Tomasz Pulsakowski | 24 września 2020
Newsy 382V  
2

Minister zdrowia skrytykował Vana Morrisona

rf | fot. Art Siegel | 24 września 2020
Newsy 171V  
Newsy 612V  
5

Ace Frehley mówi, czy jego powrót do Kiss jest możliwy

rf | fot. Aca2001 | 24 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group