terazmuzyka.pl
Newsy 9349V  
rf | 31 stycznia 2020
55

James Hetfield pojawił się po raz pierwszy publicznie od wyjścia z odwyku [FOTO]

Wokalista Metalliki po raz pierwszy pojawił się publicznie po opuszczeniu odwyku, na który trafił jesienią zeszłego roku.

James Hetfield 30 stycznia otworzył wystawę w Los Angeles, na której pokazano 10 zabytkowych samochodów należących do wokalisty Metalliki. Był to jego pierwszy publiczny występ od czasu, kiedy jesienią 2019 roku postanowił udać się na odwyk. Podczas wystawy wystawiono na aukcję także dwie gitary ESP należące do Hetfielda.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z wystawy.

A tutaj znajduje się film, na którym Hetfield przecina wstęgę.

Metallica już wkrótce zamierza powrócić na scenę, żeby zagrać koncerty przełożone z jesieni zeszłego roku.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (55)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
The_Cure dodano: 31.01.2020, 14:37 #1
Czemu nie zmienicie nazwy na "Metallica News" zamiast "Teraz Muzyka"?
Pokaż odpowiedzi (1)
Ania [89.78.***.***] dodano: 31.01.2020, 15:15 #3
Nie dość, że myśliwy to jeszcze pijak.
Wstrętny typ.
Pokaż odpowiedzi (27)
Devil [94.254.***.***] dodano: 31.01.2020, 19:46 #31
Wstretna to jesteś ty Aniu a od Jamsa wara super że wrócił i że kontroluje już swoje życie czekam na następny piękny koncert Metalliki
Pokaż odpowiedzi (3)
Roberto [37.248.***.***] dodano: 31.01.2020, 19:56 #35
Mógł już tam pozostać na tym odwyku rudzielec
Pokaż odpowiedzi (5)
Venoms88 [83.26.***.***] dodano: 31.01.2020, 20:25 #41
Jak on źle wygląda z tym okropnym wąsem z nierównym kolorem zarostu...
Ysaburo [77.114.***.***] dodano: 31.01.2020, 20:29 #42
James był przezaje...ty, gdy alcohol hectolitrami żłopał. Przymajmniej wówczas śpiew mu jakoś szedł. Lemy całe życie pił i na wszystkich płytach ładnie śpiewał, przecież.
Ania [89.78.***.***] dodano: 31.01.2020, 22:04 #43
Nikt kto zabija niedźwiedzie po pijaku dla zabawy nie ma u mnie szacunku i jako człowiek jest zerem, a poluje dalej tylko już nie na niedźwiedzie więc koniec kropka. Może robić super muzykę i z tym nie dyskutuje, bo taką robi ale ja kogoś takiego słuchać nie mam ochoty i mam do tego prawo. A że wyszedł z odwyku - fajnie powodzenia.
Pokaż odpowiedzi (1)
Soloanimals [188.146.***.***] dodano: 31.01.2020, 22:12 #45
Tak, źle wygląda, ale w Warszawie wyglądał jak chory kelner. Czyli jakiś postęp w wyglądzie. Najważniejsze, że zdrowy, ale to klasa sama w sobie, więc wygląd nieistotny. Rudy czy łysy. Niech teraz stapa zdrowo, ostrożnie, a i ostro z pilotem.
Pokaż odpowiedzi (1)
Solista [188.146.***.***] dodano: 31.01.2020, 22:29 #47
Jakie to ma znaczenie, że rudy, albo myśliwy albo łysy. Jest super w graniu, stworzył genialne rzeczy, cudowna kapele. Niech mu się dobrze dzieje, i niech ma wene do tworzenia. A jak mu alko pomaga to niech pije, ale widać nie pomaga. Źle wyglądał w Warszawie jak zajechany kelner, źle po prostu. Teraz lepiej, ale czy to takie ważne?
Kontraszef [188.146.***.***] dodano: 31.01.2020, 23:15 #48
Rozwalaja mnie te nożyce, kojarzą mi się z tym krzywo obcietym wasem. Muszą być duże, bo duża też była dojebka Jamesa. Trochę wstydu, cały świat się tym jaral, aby mu nie wyszło, i zgnil w nałogu. A tu koleś się pozbierral, pokazał, że jest twardy, i wziął się w garść. I zapchalo kakao wszystkim szujom. Tak trzymać. Jesteś gościem James. Szacun ogromny, i pozdro wielkie. Powodzenia.
Fan 60 [31.60.***.***] dodano: 01.02.2020, 06:22 #49
Ania,Roberto,Venoms88 i im podobni- Jesteście tak popaprani, że kulturalnych słów brak! Piszecie jakieś wypociny o człowieku, którego tak w ogóle nie znacie! Kto dał wam prawo oceny człowieka żyjącego prawie 60 lat na tym świecie? Doświadczonego wzlotami i upadkami, sławnego, bogatego. Wy... wypierdziane internetowe kaleki. Co wy wiecie o życiu roszczeniowe, rozwydrzone, nie wychowane małolaty z mlekiem pod nosem. Jesteście żałośni i nic w życiu nie osiągniecie poprzez zazdrość, chamstwo i brak kultury.
Pokaż odpowiedzi (1)
Dorota Praśniewska dodano: 01.02.2020, 08:23 #51
Chyba KISSalicka
...taki tam [1.143.***.***] dodano: 02.02.2020, 12:19 #52
...a po smierci okaze sie ze pijak, homo, narkoman etc a wydal setki milionow na pomoc jak George Michael. Ludzie potrzebuje wiecej kredytu a mniej hejtu
Marcin [37.47.***.***] dodano: 02.02.2020, 12:21 #53
Wygląda okropnie. Dobrze, że walczy z nałogiem, ale z twarzy można wyczytać jak często już przegrywał. Zestawiając jego obecny wygląd ze zdjęciami zadowolonego z siebie pijanego chłopaka, jakim był na początku kariery, łatwo zrozumieć jaką drogę przebył i jak często spadał na dno. Nie szukałbym w tym niczego budującego, bo to by było naiwne. Szkoda go jako czlowieka, ale przecież sam "wypielęgnował" w sobie tę chorobę.
Pokaż odpowiedzi (1)
Puppet Master [217.96.***.***] dodano: 03.02.2020, 13:11 #55
ale jak to? pozbywanie się dzieci w gabinetach ma być legalne, ale zwierząt nie wolno tykać? nie powinno być to zakazane, w XXI wieku gdzie wszyscy mają prawo robić co chcą, ja mam prawo jeść mięso i polować na zwierzęta, tak jak kobiety polują na swoje potomstwo, proste!!!