terazmuzyka.pl
Film / serial 1537V  
rf | 28 stycznia 2019
3

James Hetfield wystąpił w filmie o Tedzie Bundym. Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

Poznaliśmy oficjalny zwiastun filmu „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” traktującym o seryjnym mordercy, jakim był Ted Bundy. W jedną z ról wcielił się James Hetfield.

Lider zespołu Metallica zadebiutował w aktorskiej roli w filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileJoe Berlingera, znanego choćby z produkcji filmu „Some Kind Of Monster”, dokumentującego nagrania albumu „St. AngerMetalliki. Film opowiada o seryjnym mordercy Tedzie Bundym, a James Hetfield wcielił się w policjanta, Boba Waywarda. W rolach głównych ujrzymy Lily Collins, Johna Malkovicha, Jima Parsonsa oraz Haley Joel Osment.

James Hetfield rzucił gitarą podczas koncertu Metalliki

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun filmu.

Tak Berlinger mówi o Hetfieldzie:

Spędziwszy z nim i resztą Metalliki setki godzin na planie, mogłem poczuć jego charyzmę i niezwykłą osobowość. Czułem, że będzie potrafił wnieść tę moc i magnetyzm do roli filmowej, ucieszyłem się więc, kiedy zgodził się zagrać w filmie.

Chociaż będzie to filmowy debiut aktorski Jamesa Hetfielda na dużym ekranie, wokalistę Metalliki mogliśmy usłyszeć podkładającego głos w kreskówkach „South Park” i serii „The Simpsons”, gdzie zagrał samego siebie. W 2017 roku Hetfield wystąpił też w roli narratora w filmie dokumentalnym „Addicted To Porn: Chasing The Cardboard Butterfly” traktującym o zgubnym nałogu, jakim jest oglądanie pornografii.

Film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” ma trafić do kin wkrótce. Tymczasem już 21 sierpnia 2019 Metallica wystąpi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Towarzyszyć jej będzie Ghost.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
The_Cure dodano: 28.01.2019, 21:34 #1
A Lars?
Pokaż odpowiedzi (1)
Ewa dodano: 30.01.2019, 15:25 #3
Zobaczymy co tam wyaktorzył....
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group