terazmuzyka.pl
Koncerty 7673V  
rf | 22 czerwca 2019
15

Jedna z gwiazd wycofała się z Open'er Festival. Jej miejsce zajmie większa gwiazda

Organizatorom Open’er Festival udało się wyjść z trudnej sytuacji, w jakiej postawiła ich jedna z gwiazd.

Na kilkanaście dni przed rozpoczęciem festiwalu wycofał się z niego Lil Uzi Vert, który miał wystąpić drugiego dnia Open’er Festival 2019.

Organizatorzy podali następujące oświadczenie:

Z przykrością informujemy, że Lil Uzi Vert nie wystąpi na tegorocznej edycji festiwalu. Nie znamy przyczyn odwołania koncertów i nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego oświadczenia artysty. Za chwilę ogłosimy gościa specjalnego Open'er Festival 2019.

Szybko udało się znaleźć zastępstwo i jest nim nie byle kto, bo A$AP Rocky, jedna z największych gwiazd hip hopu. Wystąpi on na głównej scenie 4 lipca.

A$AP Rocky należy do największych gwiazd hip hopu ostatnich lat. Na koncie ma trzy albumy długogrające, a najnowszy ukazał się w maju 2018 roku pod tytułem „Testing”.

Open’er Festival odbędzie się w Gdyni w dniach 3-6 lipca 2019.

Wśród ogłoszonych gwiazd są między innymi Smashing Pumpkins, The Strokes, Perry Farrell's Kind Heavens Orchestra, Jungle, Jain, Tom Walker, Vampire Weekend, Lil Uzi Vert, Rudimental, Robyn, Diplo, Kodaline, Anna Calvi, Travis Scott, The 1975, Daria Zawiałow, Bitamina, Jan - rapowanie, Coals, hania rani, Cool Kids Of Death i Greta Van Fleet.

W ubiegłym roku organizatorzy Open’er Festivalu mogli pochwalić się całkowitym wyprzedaniem imprezy, co nie udawało im się w poprzednich latach.

 

Komentarze (15)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
rapidos [83.21.***.***] dodano: 22.06.2019, 16:43 #1
Wielka "gwiazda" Lil Uzi Vert, zastąpiony przez jeszcze "większa" gwiazdę Asap Rocky... YT trending mode on.
TransRebel [93.176.***.***] dodano: 22.06.2019, 17:06 #2
No i dali...szajs:/
Djdid [156.67.***.***] dodano: 22.06.2019, 18:50 #3
Nie wiem czemu ale nagłówek upday zawiera błąd mianowicie napisane jest gwiazada zamiast gwiazda
Diz [89.71.***.***] dodano: 23.06.2019, 09:34 #4
Nie znam ani jednej "gwiazdy" ani drugiej. Bardziej znaczące jest to, że z Hellfest wycofali się Manowar. No ale wolicie pisać o hip hopie i tym podobnym szajsie.
Pokaż odpowiedzi (1)
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 23.06.2019, 10:13 #6
Faktycznie, same "gwiazdy" hahahahahahaha!!!
Wtf [192.162.***.***] dodano: 23.06.2019, 11:50 #7
Też mi wielka gwiazda normalnie pokroju the Rolling Stones albo the Beatles. Plizzzz..... wy chyba w Polsce nigdy nie byliście na żadnym porządnym koncercie i nie wiecie co to znaczy wielka gwiazda. So sad
Polan [188.147.***.***] dodano: 23.06.2019, 22:06 #8
Dno, dno i jeszcze raz lenistwo. Kopiuj wklej.
Artykuł o tym że gwiazda się wycofuje a na koniec wśród ogłoszonych gwiazd dalej ta gwiazda widnieje.
Dan [5.172.***.***] dodano: 23.06.2019, 23:27 #9
Opener już dawno przestał być dobrym festiwalem. Pojedyńcze gwiazdy niestety nie podniosą rangi tego co było 10 lat temu.
FOK [5.184.***.***] dodano: 24.06.2019, 06:57 #10
Uuuu gwiazdy jak uj.
Ogród [5.173.***.***] dodano: 24.06.2019, 07:01 #11
Smashing Pumpkins i nic poza tym - tegoroczny opener to dramat
the fat show [83.26.***.***] dodano: 24.06.2019, 21:47 #12
Gwiazdą to przecież bieber jest i utyty Mienson a nie lil uzi vert!!!!
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 24.06.2019, 23:23 #13
Tylko jedna gwiazda wystąpi w tym roku na Open'er Festival: The Smashing Pumpkins. Reszta może stać pod sceną i się uczyć.
Byłem na ich pierwszym koncercie w Polsce - 8 lipca 1997 r. Rozgrzewał ich brytyjski Reef.
Szkoda, ze nie uda mi się w tym roku zobaczyć tego świetnego zespołu na żywo...
adek [78.88.***.***] dodano: 25.06.2019, 00:33 #14
najpierw piszą że lil uzi nie wystąpi a następnie że między innymi wystąpi lil uzi XDDDD jak już piszecie coś na kopiuj wklej to chociaż to czytajcie mongoły
MrNobody [94.124.***.***] dodano: 25.06.2019, 14:25 #15
Wpadłem na ten ‚festiwal’ w zeszlym roku skuszony depeche mode, gorillaz, massive attack itd.
Organizacyjne dno, zero klimatu. Do festiwali takich jak PolAndRock nawet nie ma co porownywac