terazmuzyka.pl
Newsy 415V  
rf | 8 lipca 2020
0

Jeff Ament (Pearl Jam): Muzyka ma się dziś lepiej niż kiedykolwiek

Jeff Ament z pewnością nie należy do osób, które narzekają na współczesną muzykę.

Basista Pearl Jam z optymizmem patrzy na współczesny rynek muzyczny. Jeff Ament w wywiadzie dla „Apple Music” stwierdził wręcz, że muzyka nigdy nie miała się tak dobrze, jak dzisiaj.

Jeff Ament powiedział:

Myślę, że dziś muzyka ma się lepiej niż kiedykolwiek. Jest tyle fantastycznej muzyki. Dziś nie chodzisz do sklepu i nie gadasz ze sprzedawcą, tylko wchodzisz do sieci i rozmawiasz z przyjaciółmi. Rok temu zobaczyłem Idles i dzięki temu poznałem Murder Capital, Fontaines D.C. i Shame. Co trzy albo cztery lata pojawia się subkultura, która sprawia, że znowu ekscytuję się muzyką tak samo, jak kiedy po raz pierwszy usłyszałem Ramones, Black Flag czy Dead Kennedys albo Minor Threat. Niesamowita sztuka powstaje cały czas, a technologia sprawia, że możesz do niej szybko dotrzeć.

Jeff Ament w czerwcu wydał płytę EP „American Death Squad”, natomiast z zespołem Pearl Jam w marcu wydał album „Gigaton”.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 781V  
13

Guns N' Roses wydadzą składankę na winylu

rf | fot. Raph_PH | 1 sierpnia 2020
Newsy 837V  
1

Robert Plant udostępnił utwór z nowej płyty [AUDIO]

rf | fot. Egghead06 | 31 lipca 2020
Newsy 2540V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group