terazmuzyka.pl
Newsy 3859V  
mg | fot: materiały prasowe | 12 czerwca 2019
0

Jest reakcja firmy ochroniarskiej po przerwanym koncercie Strachów na Lachy

Grabaż, lider Strachów na Lachy, nagłośnił na swoim Facebooku sprawę niewłaściwej ochrony podczas Dni Świebodzic. Do sprawy odniosła się firma ochroniarska, wobec której artysta miał zarzuty. 

Przypomnijmy – w ostatni weekend odbywały się Dni Świebodzic. W sobotę, 8 czerwca, na scenie zaprezentowała się dowodzona przez Grabaża formacja Strachy na Lachy. Podczas wykonania kompozycji „Piła Tango” pod sceną doszło do zamieszania, które było – zdaniem wokalisty zespołu – zagrożeniem dla znajdujących się tam ludzi. Co jednak gorsze, na wydarzenia nie zareagowała ochrona.

Świebodzice... fajna okolica, ludzi mili, niezłe miejsce do zagrania koncertu - stadion - bardzo ładna murawa i koncert sympatyczny... aż... zaczęła się 4 zwrotka Piły tango... śpiewam i patrzę, tłum wynosi ludzi, a ci... lądują na glebie, jeden po drugim... ochrona... nie ma ochrony... stoi jakiś ignorant w kamizelce ochrony... jest nieruchomy... tuż za bramkami... pani siedząca na wózku inwalidzkim, jeden z widzów spada prosto na nią... kurwa jego mać... Leci dziewczyna, zalicza masakryczną glebę. Przerywam koncert, schodzimy ze sceny, jest po zawodach. Ludzie, którzy mieli dbać o bezpieczeństwo publiki byli kompletnie nie przygotowani do tej pracy. 100% amatorka.

- napisał między innymi Grabaż.

Wspomniał również, że próbował sprawę wyjaśnić, ale ani organizator, ani przedstawiciel firmy ochroniarskiej nie chciał z nim rozmawiać. Ostatecznie zadzwonił do niego Piotr Zygadlewicz, właściciel firmy ochroniarskiej, i wyjaśnił niektóre kwestie. Został również poproszony o wystosowanie oświadczenia, co też zrobił.

Na swoim Facebooku opublikował je Grabaż:

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 298V  
2

Joey Image (Misfits) nie żyje

rf | fot. Zzz1213 | 2 czerwca 2020
Newsy 352V  
0

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
Newsy 941V  
2

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group