terazmuzyka.pl
Film / serial 1643V  
rf | 19 kwietnia 2018
0

Jim Carrey zaskoczył Jeffa Danielsa: „Głupi i głupszy” znowu razem [WIDEO]

Do niezwykłego spotkania po latach doszło podczas programu rozrywkowego „Conan”.

Jeff Daniels gościł w programie Conana O’Briena, gdzie promował swój najnowszy serial, „The Looming Tower”, opowiadający o walce amerykańskich służb specjalnych z Al-Kaidą przed 11 września 2001 roku. Podczas wywiadu pojawił się niespodziewany gość.

Aerosmith planuje trasę na 50-lecie

Jeff Daniels i Jim Carrey wystąpili w 1994 roku w komedii „Głupi i głupszy”, która osiągnęła niesamowity, kasowy sukces na całym świecie. Postacie Lloyda Christmasa (Jim Carrey) i Harry’ego Dunne’a (Jeff Daniels) – dwóch niefrasobliwych przyjaciół, zagnieździły się w popkulturze lat 90. Rola ta była szczególnie istotna dla Danielsa, który wcześniej znany był głównie z ról dramatycznych, w przeciwieństwie do znanego już wówczas komika Jimiego Carreya.

Gdy podczas wywiadu u Conana rozmowa zeszła nagle na temat filmu „Głupi i głupszy”, w drzwiach nieoczekiwanie stanął Jim Carrey. Co wydarzyło się później, możecie zobaczyć poniżej.

Jim Carrey zagra w polskim filmie

W maju do amerykańskich kin trafi polsko-amerykański dramat „Dark Crimes”, w którym główną rolę zagra właśnie Jim Carrey. Fabuła obrazu „Dark Crimes” oparta jest na faktach. Za inspirację posłużyła głośna sprawa dotycząca morderstwa dokonanego we Wrocławiu w 2000 roku.

W filmie Jim Carrey gra detektywa Tadeusza, który stara się usilnie rozwikłać sprawę morderstwa biznesmana na podstawie tropów zawartych w powieści pisarza o nazwisku Kozlow. Zagłębiając się coraz bardziej w śledztwo, główny bohater odkrywa mroczne tajemnice, a sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna.

Obraz (wówczas jeszcze pod innym tytułem - „True Crimes”) miał swoją prapremierę już dwa lata temu, podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego, ale opinie krytyków nie były zbytnio pochlebne. Później, o całości słuch zaginął. Najwyraźniej twórcy wzięli sobie wszystkie uwagi do serca i popracowali dosyć mocno nad scenariuszem, aby nie zmarnować - ostatecznie - potencjału intrygującej fabuły.

Dark Crimes” swoją światową premierę będzie miał 11 maja. W filmie reżyserowanym przez Alexandrosa Avranasa zobaczymy szereg znanych polskich aktorów, m.in. Agatę Kuleszę, Roberta Więckiewicza czy Zbigniewa Zamachowskiego, a także chociażby Charlotte Gainsbourg. Zdjęcia kręcono w 2015 roku w Krakowie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
8

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group