terazmuzyka.pl
Newsy 384V  
rf | 10 marca 2019
0

Jimmy Crespo (eks-Aerosmith) trafił do szpitala po upadku

Były gitarzysta Aerosmith, Jimmy Crespo, trafił na oddział intensywnej terapii po tym, jak upadł, doznając poważnego urazu głowy.

Jimmy Crespo trafił do szpitala kilka dni temu, po tym jak upadł i mocno uderzył się w głowę. Gitarzysta trafił na oddział intensywnej terapii. Jak podaje wokalista L.A. Guns, Chris VanDahl, Crespo został już wypisany z oddziału intensywnej terapii, ale wciąż przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie.

Chri VanDahl mówi:

Jeśli jesteście ciekawi, co się stało, kilka dni temu Jimmy się pośliznął i uderzył bardzo mocno w głowę. Uderzenie było tak mocne, że upośledziło ośrodek mowy. Na szczęście już doszedł do siebie i z radością donoszę, że dziś nie było śladu po problemach z mówieniem. Odbyliśmy dzisiaj bardzo długą rozmowę.

Jimmy Crespo dołączył do Aerosmith w 1979 roku, zastępując na gitarze Joe Perry’ego. Zagrał w utworze „Three Mile Smile” z płyty „Night in the Ruts”, a także był głównym kompozytorem i gitarzystą na albumie „Rock in a Hard Place” z 1982 roku. Grupę opuścił w 1984 roku, gdy reaktywował się oryginalny skład Aerosmith z Joe Perrym.

Po opuszczeniu Aerosmith grał z różnymi wykonawcami, między innymi w zespole Roda Stewarta.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 465V  
2

Iggy Pop singlem zapowiedział nowy studyjny album [AUDIO]

mg | fot. Alex Const | 18 lipca 2019
Newsy 216V  
Newsy 1218V  
17

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group