terazmuzyka.pl
Newsy 791V  
mg | 13 września 2017
0

Jinjer z klipem do „Words Of Wisdom“ [PREMIERA]

Supportująca Arch Enemy kapela z Ukrainy – Jinjer – opublikowała właśnie nowy klip przygotowany na potrzeby utworu „Words Of Wisdom“. Premiera teledysku tylko na naszej stronie!

Z roku na rok ukraińska formacja Jinjer zyskuje coraz większe uznanie na światowej scenie metalowej. Muzycy w niepowtarzalny sposób łączą ze sobą groove metal i hardcore, dodając do tego nieco progresywnego grania. Ich ostatnim albumem jest „King Of Everything”, który opublikowany został w 2016 roku.

Członkowie Decapitated stanęli przed sądem [WIDEO]

To właśnie z tego wydawnictwa pochodzi utwór „Words Of Wisdom“, do którego Jinjer właśnie opublikował teledysk koncertowy:

Ukraiński zespół będzie można już niedługo zobaczyć podczas koncertu w Polsce, który odbędzie się 26 września. Jinjer jest supportem samego Arch Enemy podczas wszystkich europejskich koncertów. Podczas tego koncertu należy spodziewać się przede wszystkim utworów pochodzących ze wspomnianego krążka „King Of Everything”.

Niezależnie od okoliczności

Paru zapaleńców z zapyziałego miasteczka nieopodal Doniecka, w 2009 postanowiło grać metal, bo – po pierwsze, go kochali, a po drugie, bo chcieli zapomnieć o wszechogarniającym marazmie. Nazwali się Jinjer, inspirowali się wieloma gatunkami muzyki metalowej, których elementy pomieszali z funkiem, reggae, jazzem. Nagrali pierwszy minialbum, po czym zakończyli działalność, a muzycy rozpierzchli się po świecie. Poza jednym muzykiem, który wierzył, że mu się uda.

Dziś w zespole Dmitrija Oksena już nie ma, ale to właśnie dzięki niemu Jinjer wciąż istnieje, a jego frontwoman jest niesamowita Tatiana Shmailyuk z niesamowicie długimi dredami. Połączenie Angeli Gossow, Sandry Nasic z Guano Apes oraz Otep Shamayi. Od jej dołączenia w 2010 roku zaczyna się tak naprawdę historia ukraińskiej kapeli, która dziś ma na koncie kilka płyt, trasy po wielu miejscach na świecie, a nagrywa dla austriackiej Napalm Records.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group