terazmuzyka.pl
Koncerty 839V  
mg | 12 kwietnia 2019
0

Joe Bonamassa już w maju zagra w Polsce [DATA, BILETY]

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od wielkiego muzycznego wydarzenia, jakim bez wątpienia jest katowicki koncert Joe Bonamassy. Bilety wciąż w sprzedaży!

Joe Bonamassa jest jednym z najbardziej znanych współcześnie muzyków blues-rockowych. Był dwukrotny nominowany do nagród Grammy oraz umieścił na pierwszym miejscu listy przebojów Billboardu aż 20 płyt, a ta liczba wciąż wzrasta. W swojej dyskografii ma ponad 30 albumów, płyty zarówno studyjne jak i koncertowe. Regularnie nagrywa w duecie z rewelacyjną wokalistką Beth Hart, współtworzył projekty Black Country Communion i Rock Candy Funk Party. Jest zdolnym kompozytorem, który nie ustaje w poszerzaniu swoich eklektycznych horyzontów muzycznych.

Jego jedyny tegoroczny polski koncert odbędzie się już 22 maja w katowickim Spodku. Ceny biletów wahają się od 200 do 750 złotych, a wciąż można je znaleźć TUTAJ.

Podczas nagrywania najnowszej płyty Joe Bonamassa otrzymał w studiu potężne wsparcie. Razem z nim płytę nagrywali: Anton Fig, Reese Wynans, Michael Rhodes), Kenny Greenberg, Doug Lancio, Lee Thornburg, Paulie Cerra, Mahalia Barnes, Juanita Tippins Jade MacRae.

Na swojej trzynastej solowej płycie Joe Bonamassa postawił na całkowicie autorski materiał utrzymany w stylistyce bluesowo-rockowej. Na płycie znalazło się dwanaście premierowych kompozycji. Opublikowany jako pierwszy singiel „Redemption” spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 808V  
0

Lato z Radiem Festiwal 2019. Poznaliśmy szczegóły wydarzenia

mg | fot. Grzegorz Śledź/Polskie Radio | 17 czerwca 2019
Koncerty 402V  
2

Charli XCX wystąpi w Warszawie

rf | 17 czerwca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group