terazmuzyka.pl
Pitbulek 1938V  
rf | 23 stycznia 2020
4

Joey Kramer nie został wpuszczony na próbę Aerosmith. Perkusista komentuje

Ochrona nie wpuściła perkusisty Aerosmith na próbę zespołu. Sąd zadecydował, że Joey Kramer nie może zmusić członków grupy, żeby go do niej przyjęła.

Sąd zdecydował, że Joey Kramer nie może domagać się od Aerosmith, żeby został ponownie przyjęty do zespołu. Perkusista próbował dostać się na próbę grupy, jednak został zatrzymany przez ochronę.

Przeczytaj oświadczenie Aerosmith w sprawie pozwu perkusisty

Joey Kramer wydał oświadczenie w tej sprawie:

Chociaż jestem zawiedziony decyzją sądu, szanuję ją. Zespół jednak zwlekał do 15 stycznia, żeby poinformować mnie, czy pozwoli mi zagrać na ceremonii Grammy. Mogę powiedzieć, że słusznie postąpiłem, walcząc o prawo uczestnictwa w świętowaniu sukcesu zespołu, któremu poświęciłem większą część mojego życia.

Od kiedy w sierpniu zeszłego roku doznałem kontuzji stopy zespół ani razu nie zaproponował wspólnej próby. Takie są fakty. Otrzymałem też pełny plan próby 18 stycznia, a gdy następnego dnia leciałem do LA otrzymałem wiele sms-ów, w których zespół zapewniał, że nie może się doczekać mojego powrotu. To także są fakty. Kiedy się zjawiłem na próbie, zostałem powitany przez dwóch ochroniarzy, którzy zabronili mi wejść.

Doceniam propozycję zespołu uczestnictwa w zdjęciach na czerwonym dywanie podczas MusiCares i Grammy, jednak fakt, że na scenie będzie grał z nimi inny perkusista jest dla mnie uwłaczający. Jestem profesjonalnym perkusistą, który chce odzyskać swoje miejsce w Aerosmith.

Aerosmith przyjedzie do Polski 12 lipca 2020 roku i wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Przed nimi zaprezentuje się zespół Rival Sons, który jest jednym z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, wykonujący klasycznego hard rocka. Grupa w 2019 roku wydała ciepło przyjęty album „Feral Roots”.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 23.01.2020, 10:24 #1
Całe dziesięciolecia razem i takie żenujące akcje?! Chyba definitywny początek końca tej kapeli, bo nie chce mi się wierzyć, że cała czwórka jest jednomyślna co do wykopania Kramera.
W [178.36.***.***] dodano: 23.01.2020, 10:31 #2
Co za akcja D
bolek nie wałensaj sie [79.191.***.***] dodano: 23.01.2020, 16:42 #3
Gość doznał kontuzji i wywalili go za to z zespołu??? Albo ktoś tu nie mówi całej prawdy, albo chłopakom kokaina całkiem już pozjadała mózgi :D
I [91.205.***.***] dodano: 23.01.2020, 18:13 #4
Kramer ma podobne ,,przygody,, jak swego czasu Billy Ward. Fanom zespołów trudno to zrozumieć, ale cóż, panowie im starsi tym bardziej zachłanni. Innego powodu raczej nie ma...
Zobacz także
Pitbulek 2440V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group