terazmuzyka.pl
Newsy 660V  
mg | 10 lutego 2020
0

Joey Kramer wróci do Aerosmith?

Choć ostatnie wydarzenia w obozie Aerosmith nie napawały optymizmem, niewykluczone, że Joey Kramer jednak ponownie zasiądzie za perkusją podczas trasy zespołu.

Aeroasmith ma ambitne koncertowe plany na ten rok. Pierwszym krokiem był występ podczas tegorocznej ceremonii Grammy. Jeszcze przed imprezą okazało się jednak, że na scenie nie pojawi się perkusista Joey Kramer. Zdaniem pozostałych muzyków nie był on zdolny do gry na odpowiednim poziomie po kontuzji, on sam natomiast był przeciwnego zdania. Pozwał nawet członków Aerosmith, ale sędzia nie przychylił się do jego żądań. Kramer ostatecznie pojawił się wraz z zespołem na ceremonii, ale nie wystąpił na scenie.

Jak donosi serwis TMZ, Joey Kramer podobno dołączył do Aerosmith i wraz z Tylerem, Perrym, Hamiltonem i Whitfordem próbują osiągnąć odpowiedni muzyczny poziom. Wymieni muzycy – zdaniem anonimowego źródła – ostatnie dni pomagali Kramerowi podczas prób.

Joey ćwiczy, aby osiągnąć poziom, który prezentował przed kontuzją. Gdy udowodni, że jest gotowy, chłopaki na pewno pozwolą mu zasiąść za perkusją.

- możemy przeczytać wypowiedź na TMZ.

Aerosmith przyjedzie do Polski 12 lipca 2020 roku i wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Przed nimi zaprezentuje się zespół Rival Sons, który jest jednym z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, wykonujący klasycznego hard rocka. Grupa w 2019 roku wydała ciepło przyjęty album „Feral Roots”.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 703V  
6

Steve Hackett (eks Genesis) wskazuje najwspanialszy rockowy album

rf | fot. Mikemertes | 29 września 2020
Newsy 530V  
5

Burton C. Bell odszedł z Fear Factory

rf | 29 września 2020
Newsy 986V  
0

Brent Young (eks Trivium) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 653V  
2

Mark Stone (eks Van Halen) nie żyje

rf | 27 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group