terazmuzyka.pl
Koncerty 1988V  
rf | fot. Frank Maddocks | 31 października 2019
1

John Dolmayan nie jest zadowolony z ostatnich koncertów System Of A Down

Perkusista System Of A Down przyznał, że zespół ostatnio nie był w najlepszej formie.

Zespół System Of A Down koncertuje, pomimo że od kilkunastu lat nie nagrał nowej płyty. Jak się okazuje takie rozwiązanie nie odbija się najlepiej na występach.

System Of A Down wystąpi w Polsce w 2020 roku [BILETY]

Do takiego wniosku doszedł ostatnio John Dolmayan rozmawiając w Johnnym Christem z Avenged Sevenfold w ramach jego podcastu „Drinks With Johnny”.

Dolmayan powiedział:

Będę z tobą szczery. Ostatnio zagraliśmy parę koncertów, z których nie jestem dumny. Nie przyłożyliśmy się do ćwiczeń i mieliśmy okrojoną ekipę, która zajmuje się sprzętem, ustawianiem świateł i całej produkcji. Avenged robi to we właściwy sposób: wydaje płytę, a potem gra setkę koncertów w ramach promocji płyty, co oznacza, że może zatrudnić technicznych na dwa lata. System robi to zupełnie inaczej, na pół gwizdka. Zatrudniamy ludzi na trzy, cztery tygodnie, co oznacza, że trafiają do nas ludzie, którzy aktualnie są pod ręką, a nie ci, którzy chcą z nami pracować dłużej.

Takie słowa z ust perkusisty zespołu są bardzo znamienne, zwłaszcza, że w podtekście przebija z nich żal, że grupa nie jest w stanie nagrać nowego albumu.

Mimo tego System Of A Down ma zaplanowane kolejne koncerty na przyszły rok, a wśród nich jest koncert w Polsce. Grupa wystąpi u nas 30 czerwca 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Supportem będzie O.R.k. Mamy nadzieję, że do tego koncertu zespół przyłoży się należycie.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 05.11.2019, 10:05 #1
Racja, trudno ukryć tu zmęczenie i wypalenie, znużenie?! szczególnie na wokalu
Zobacz także
Koncerty 373V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group