terazmuzyka.pl
Pitbulek 518V  
mg | 16 maja 2018
1

John Travolta zatańczył z 50 Centem w Cannes [WIDEO]

Podczas występu 50 Centa w Cannes na scenie pojawił się John Travolta, który postanowił przypomnieć, że to on był gwiazdą „Grease” czy „Gorączki sobotniej nocy”.

50 Cent i John Travolta razem na scenie? Takie rzeczy tylko w Cannes! Raper wykonywał jeden ze swoich utworów, natomiast aktor postanowił przypomnieć wszystkim, że to właśnie on rozgrzewał do gorąca swoim tańcem w filmach „Grease” i „Gorączka sobotniej nocy”, a także w „Pulp Fiction”.

„13 powodów” niedługo powróci. Poznaj niezwykły soundtrack drugiej serii!

50 Cent pochwalił się nagraniem na swoim Twitterze, a jego film obejrzano już ponad pół miliona razy. Kilka nagrań można znaleźć również w serwisie YouTube (na poniższym John Travolta pojawia się w 1:05):

64-letni John Travolta stał się bożyszczem nastolatek już w latach 70., a wszystko dzięki wspomnianym już filmom „Grease” i „Gorączka sobotniej nocy”. Po sukcesie, jaki odniosły obie te produkcje, jego kariera znacząco przyspieszyła – zaczął pojawiać się również w filmach sensacyjnych („Wybuch”), ale również komediach (trzy części „I kto to mówi?”). Kolejnym ważnym etapem w jego karierze była główna rola w kultowym już filmie Quentina Tarantino „Pulp Fiction”.

Na początku XXI wieku kariera aktora nieco przyhamowała, ale później wszystko wróciło do normy. Tylko w tym roku pojawią się trzy filmy, w których będziemy mogli zobaczyć Travoltę – „Gotti”, „Speed Kills” i „Trading Point”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Snake [37.248.***.***] dodano: 17.05.2018, 12:49 #1
K...a, oddajcie moje 2 minuty życia
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group