terazmuzyka.pl
Film / serial 547V  
mg | 3 października 2019
1

Johnny Cash. Film dokumentalny o artyście trafi na YouTube [TRAILER]

Film dokumentalny „The Gift: The Journey of Johnny Cash” będzie miał swoją premierę w listopadzie. W sieci pojawił się jego oficjalny trailer.

Podsumowujący życie i twórczość Johnny’ego Casha film zatytułowany „The Gift: The Journey of Johnny Cash” miał swoją premierę na festiwalu filmowym SXSW. Do szerszej publiczności trafi natomiast 11 listopada, a opublikowany zostanie w serwisie YouTube. Dokument będzie do obejrzenia za darmo, natomiast posiadacze pakietu premium będą mogli zapoznać się z dodatkowym materiałem.

W sieci pojawił się oficjalny trailer „The Gift: The Journey of Johnny Cash”:

Udział podczas nagrywania filmu wzięła między innymi rodzina Johnny’ego Casha: Rosanne Cash oraz John Carter Cash. Swój wkład mieli ponadto jego koledzy i przyjaciele, jak chociażby Bruce Springsteen, Robert Duvall, Emmylou Harris czy Paul Muldoon. Produkcja opowiada historię wybitnego muzyka, który osiągnął zawodowy szczyt, a jednocześnie zmagał się z tragediami osobistymi i walką z uzależnieniem.

90-minutowy „The Gift: The Journey of Johnny Cash” wyreżyserował Thom Zimmy, który ma na swoim koncie nagrodę Emmy (otrzymał ją za stworzoną dla Netfliksa produkcję „Springsteen on Broadway”).

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 21.10.2019, 08:30 #1
Tak Wielki Johny Cash, to był Ktoś a tu zero komentarzy!!!!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group