terazmuzyka.pl
Film / serial 309V  
mg | 3 października 2019
0

Johnny Cash. Film dokumentalny o artyście trafi na YouTube [TRAILER]

Film dokumentalny „The Gift: The Journey of Johnny Cash” będzie miał swoją premierę w listopadzie. W sieci pojawił się jego oficjalny trailer.

Podsumowujący życie i twórczość Johnny’ego Casha film zatytułowany „The Gift: The Journey of Johnny Cash” miał swoją premierę na festiwalu filmowym SXSW. Do szerszej publiczności trafi natomiast 11 listopada, a opublikowany zostanie w serwisie YouTube. Dokument będzie do obejrzenia za darmo, natomiast posiadacze pakietu premium będą mogli zapoznać się z dodatkowym materiałem.

W sieci pojawił się oficjalny trailer „The Gift: The Journey of Johnny Cash”:

Udział podczas nagrywania filmu wzięła między innymi rodzina Johnny’ego Casha: Rosanne Cash oraz John Carter Cash. Swój wkład mieli ponadto jego koledzy i przyjaciele, jak chociażby Bruce Springsteen, Robert Duvall, Emmylou Harris czy Paul Muldoon. Produkcja opowiada historię wybitnego muzyka, który osiągnął zawodowy szczyt, a jednocześnie zmagał się z tragediami osobistymi i walką z uzależnieniem.

90-minutowy „The Gift: The Journey of Johnny Cash” wyreżyserował Thom Zimmy, który ma na swoim koncie nagrodę Emmy (otrzymał ją za stworzoną dla Netfliksa produkcję „Springsteen on Broadway”).

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
2

„Martwe zło” powróci

rf | 8 października 2019
2

Martin Scorsese: Filmy Marvela to nie kino

rf | fot. Siebbi | 5 października 2019
1

„Kult. Film” wkrótce w kinach

rf | 30 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group