terazmuzyka.pl
Film / serial 1382V  
rf | 18 grudnia 2019
2

Johnny Depp woli grać na gitarze niż w filmach?

Czy Johnny Depp mógłby zrezygnować z aktorstwa na rzecz grania w Hollywood Vampires? Tak sugeruje Alice Cooper.

Johnny Depp, poza tym że jest rozchwytywanym aktorem, gra w zespole Hollywood Vampires z Alice Cooperem i Joe Perrym. Które z tych zajęć woli?

Alice Cooper w wywiadzie dla „Three Sides Of The Coin” powiedział, że jego zdaniem Depp byłby gotów rzucić aktorstwo dla grania w zespole:

Johnny daje z siebie na scenie wszystko. Na próby przychodzi przede mną. Ludzie są zaskoczeni, kiedy go słyszą, bo nie zdają sobie sprawy, jak dobrze gra na gitarze. Myślę, że wolałby grać w zespole niż być aktorem. Powiedziałem mu, żeby nie rzucał swojej pracy, bo nie możemy mu płacić 25 milionów dolarów za koncert. Ale on uwielbia grać na gitarze i być na scenie.

Supergrupa Hollywood Vampires będzie jedną z gwiazd 14. Festiwalu Legend Rocka, który odbędzie się w Dolinie Charlotty. Koncert zaplanowano na 18 sierpnia 2020 roku, a bilety trafiły już do sprzedaży.

Grupa będzie promować wydany w czerwcu tego roku album „Rise”. Muzycy na nowej płycie postawili przede wszystkim na autorski materiał, choć nie zabrakło nowych interpretacji. Wśród coverów znalazły się kompozycje Davida Bowiego czy Johnny’ego Thundersa. Co ciekawe, za mikrofonem stawał nie tylko Cooper, ale i Depp oraz Perry.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Marioni [5.173.***.***] dodano: 19.12.2019, 10:35 #1
Johnny jest najlepszy na świecie
Jarek [89.68.***.***] dodano: 24.12.2019, 13:58 #2
Mamy już bilety.
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group