terazmuzyka.pl
Newsy 1308V  
mg | 7 lipca 2019
7

Jonathan Davis: Ten album Korn był najtrudniejszy w tworzeniu

Niedawno grupa Korn zapowiedziała publikację nowej płyty. Z tej okazji muzycy z zespołu chętnie udzielają wywiadów. Na ciekawe pytanie podczas jednego z nich odpowiedział Jonathan Davis.

Wokalista Korn wielokrotnie podkreślał, że nagranie najnowszej płyty było dla niego dużym wyzwaniem i niosło za sobą ogromny ciężar emocjonalny. W jednym z wywiadów Jonathan Davis zapytany został, który album nagrywało mu się najtrudniej. Jego wybór nie padł wcale na zapowiedziany właśnie krążek „The Nothing”...

„Untouchables”, zdecydowanie. Zajęło nam to dwa i pól roku. Producent Michael Beinhorn był szalony, ale za to go pokochałem. Jest jednym producentem, z którym gadam aż do dziś. Sporo z nim pracowałem – podobnie jak z Rossem i Nickiem. Szalone było to, że przez dwa i pół roku dążyliśmy do tego, żeby wszystko było idealne. Zaczynałem śpiewać, a on mówił: „Nie, twój głos nie jest w porządku”, choć wiedziałem, że wszystko gra. On jednak coś usłyszał, co mu się nie spodobało i odesłał mnie do domu – to było frustrujące.

- powiedział Davis. I dodał:

Ostatecznie jednak, przynajmniej moim zdaniem, wyszło znakomicie. Brzmienie jest zajebiste, a to dlatego, że poświęciliśmy tak dużo czasu na jego dopracowywanie, dążenie do ideału.

Przypomnijmy – nowy album grupy Korn nazwany „The Nothing” opublikowany zostanie 13 września nakładem Roadrunner/Elektra. W studiu nagraniowym zespół wsparł producent Nick Raskulinecz, który współpracował z grupą przy ich poprzednim wydawnictwie – „The Serenity Of Suffering” z 2016 roku. Niedawno swoją premierę miał pierwszy singiel pochodzący z wydawnictwa, „You'll Never Find Me”.

Korn pokazał również okładkę nowej płyty:

Trakclista „The Nothing”:

 1. The End Begins 
 2. Cold
 3. You’ll Never Find Me
 4. The Darkness is Revealing
 5. Idiosyncrasy
 6. The Seduction Of Indulgence 
 7. Finally Free
 8. Can You Hear Me
 9. The Ringmaster
 10. Gravity Of Discomfort
 11. H@rd3r
 12. This Loss
 13. Surrender To Failure 
 14.  
Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
picia84@gmail.com [89.64.***.***] dodano: 07.07.2019, 22:50 #1
Untouch.. zostal wydany w czerwcu 2002.
Gdy cofniemy się o 2,6 roku to mamy styczen 2000, a pewnie od nagrania do wydania tez chwila minela wiec jakos to sie nie klei bo zaczyna to nakladac sie na czas premiery Issues.
Pokaż odpowiedzi (5)
34-latek [83.26.***.***] dodano: 09.07.2019, 15:53 #7
A ktoś wie gdzie można zobaczyć trzecią wersję teledysku Thoughtless? Czyli tą, w której Aaron Paul nie puszcza kosmicznego pawia, tylko strzela do osób na balu maturalnym.
Zobacz także
Newsy 477V  
2

Iggy Pop singlem zapowiedział nowy studyjny album [AUDIO]

mg | fot. Alex Const | 18 lipca 2019
Newsy 220V  
Newsy 1230V  
17

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group