terazmuzyka.pl
Newsy 520V  
rf | 29 sierpnia 2018
0

Judas Priest w Hall Of Fame? K.K. Downing: Czas nie jest po naszej stronie

Czy Judas Priest zostanie włączony do Rock And Roll Hall Of Fame? Były gitarzysta zespołu niecierpliwi się w tej sprawie, ale jest optymistą.

Mimo że Judas Priest jest jednym z najważniejszych zespołów w świecie metalu, to jak dotąd nie został włączony w poczet prestiżowego Rock And Roll Hall Of Fame. Grupa może ubiegać się o ten zaszczyt od 1999 roku, jednak przez 19 lat była pomijana przy nadawaniu nominacji. Kiedy to się zmieni?

Nowy gitarzysta w składzie Judas Priest?

Były gitarzysta Judas Priest, K.K. Downing, w wywiadzie dla radia 94.3 The Shark, wyznał, że jest przekonany, że grupa w końcu trafi do Hall Of Fame i chętnie wziąłby udział w ceremonii włączenia, jednak zaznacza, że czasu mogło zostać niewiele:

Ciekawe, jakby to wyglądało, bo zwykle zaprasza się byłych członków grupy, żeby wspólnie zagrali parę kawałków. Jak dotąd nie miało to miejsca. Jest jeszcze czas, ale mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za nominacje, zdają sobie sprawę, że czas nie jest po naszej stronie. Mam na myśli, wiek w jakim są członkowie Judas Priest. Mam nadzieję, że w końcu do tego dojdzie. Pozostaje nam czekać.

W przyszłym roku minie pół wieku od rozpoczęcia działalności przez Judas Priest. Grupa powstała w 1969 roku w angielskim Birmingham. Czy fani mogą spodziewać się, z tej okazji, jakiś niespodzianek od formacji?

Rob Halford, w wywiadzie udzielonemu amerykańskiej stacji radiowej 93,3 WMMR, potwierdził, że grupa w 2019 planuje świętowanie okrągłego jubileuszu:

Dyskutujemy na ten temat od czasu do czasu wewnątrz zespołu, a także z naszą wytwórnią, promotorami i kierownictwem. Mamy kilka pomysłów i kiedy będziemy blisko czegoś do ogłoszenia, damy wam znać.

Zespół aktualnie promuje wydany na wiosnę tego roku album „Firepower”. Trasa koncertowa ma być kontynuowana także przez większość przyszłego roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 101V  
0

Alestorm promują nowy album animowanym teledyskiem [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 7 lipca 2020
Newsy 713V  
0

Roger Taylor bał się o zdrowie Briana Maya

rf | fot. Raph_PH | 7 lipca 2020
Newsy 448V  
3

Jeff Waters (Annihilator) wskazuje swojego gitarowego boga

rf | fot. Sven Mandel | 7 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group