terazmuzyka.pl
Koncerty 4892V  
szy | 17 czerwca 2018
1

Judas Priest zagrają na Pol'and'rock Festival. Oficjalne potwierdzenie!

Legendarna brytyjska formacja Judas Priest dołącza do składu Pol'and'Rock Festival 2018, czyli dawnego Przystanku Woodstock. Zespół potwierdził to na swoich mediach społecznościowych.

Dopiero co kilka dni temu zespół Judas Priest zagrał koncert w katowickim Spodku, a już - na oficjalnym koncie na Instagramie - zostało potwierdzone, że Rob Halford i spółka odwiedzą nasz kraj jeszcze raz w tym roku. Muzycy zaprezentują się podczas festiwalu Pol'and'Rock.

Ian Gillan (Deep Purple) nagrał nowy album z nietypowym składem

Zapewne jutro nastąpi oficjalne potwierdzenie ze strony organizatorów, ale grupa Judas Priest już dzisiaj „się wygadała”:

3rd August 2018 Woodstock Festival, Krostyn Nad Odra, Poland

Post udostępniony przez Judas Priest (@judaspriest)

Muzycy odwiedzą nasz kraj w ramach promocji swojego ostatniego, osiemnastego już w dyskografii, studyjnego albumu „Firepower”, który ukazał się na rynku na początku marca tego roku.

Grupa Judas Priest w Kostrzynie nad Odrą pojawi się w następującym składzie: Rob Halford (wokal), Ian Hill (bas), Scott Travis (perkusja) oraz gitarzyści Richie Faulkner Andy Sneap, współproducent ostatniego albumu, który na tegorocznej trasie zastępuje Glenna Tiptona (ze względu na postępującą chorobę Parkinsona). Muzyk, okazjonalnie, dołącza do zespołu, aby wykonać utwory podczas bisów. Bardzo możliwe, że w sierpniu zagra on podczas jednego z największych festiwali muzycznych na świecie.

Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Na tegorocznej edycji festiwalu zaprezentują się także m.in. Arch Enemy, Goo Goo Dolls, Booze and Glory, In Flames, Big Mountain, Blues Pills, Dubioza Kolektiv, Gojira, Frank Carter, Lao Che, Krzysztof Zalewski, Soulfly, Hunter czy Big Cyc.

Organizatorem Pol'and'Rock Festival jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w taki sposób dziękuje młodzieży za zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, darmowy (niebiletowany), a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Entombed [37.47.***.***] dodano: 18.06.2018, 15:27 #1
Na koszulkach z datami ta informacja jest od czasu gdy ruszyła trasa. Z uwagi, że MMP organizował występ biletowany wstrzymywano się z oficjalną informacją.
Zobacz także
Koncerty 1357V  
4

Tauron Life Festival Oświęcim zawieszony [OŚWIADCZENIE]

rf | fot. Piotr Drabik | 22 lutego 2019
Koncerty 490V  
Koncerty 1318V  
14

The Cure zdradzili plany koncertowe na 2019 rok [DATY]

mg | fot. Bill Ebbesen | 19 lutego 2019
Koncerty 512V  
1

Nick Cave ogłosił trasę koncertową po Europie [DATY]

mg | fot. Tom Oldham | 18 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group