terazmuzyka.pl
Pitbulek 5474V  
rf | 20 września 2017
0

Justin Bieber przeprasza Marilyna Mansona, ten proponuje mu współpracę

Marilyn Manson w rozmowie z Howardem Sternem przyznał, że Justin Bieber przeprosił go za swoje zachowanie. Zaproponował mu też współpracę.

Marilyn Manson wystąpił w programie Howarda Sterna, w którym poruszył temat niedawnej konfrontacji z Justinem Bieberem.

Brad Wilk wspomina w "Teraz Rocku" ostatnie spotkanie z Chrisem Cornellem

Przypomnijmy: 23-letni idol nastolatek miał podczas spotkania z Marilynem Mansonem stwierdzić: „Sprawiłem, że znów jesteś na czasie”. Marilyn Manson skomentował to następująco:

Duży błąd. Ten gówniarz wykazał się arogancją mówiąc mi to. Bardzo się też ze mną spoufalał, mówiąc „yo yo, bro!” i dotykając mnie w trakcie rozmowy. Powiedziałem: „Wyluzuj, bo sięgasz mi do fiuta, dobra? Więc wyluzuj, synu”.

Bieber ponadto sprzedawał na swoich koncertach przerobione koszulki Marilyna Mansona, na co ten upomniał się o zarobione na nich pieniądze:

Nawet się nie sprzeciwiali. Dali do zrozumienia, że wiedzieli, że postąpił niewłaściwie i oddali mi pieniądze.

W programie Howarda Sterna Marilyn Manson przeczytał SMS-y, jakie Justin Bieber mu wysłał po tym, jak sprawa trafiła do mediów:

W pierwszym nich Bieber pisał:

Brachu, tu Bieber, o co chodzi z tym artykułem? Wydawało mi się, że przyjemnie nam się gadało. Jeśli coś nie zostało dogadane w kwestii koszulek, jest mi przykro. Jeśli wyszedłem na dupka, albo byłem dupkiem, przepraszam.

Manson wyjaśnił, że nie miał problemu z koszulkami, ale z komentarzem Biebera. „Był dość arogancki” – przyznał.

W kolejnym SMS-ie Justin Bieber napisał:

Naprawdę wydawało mi się, że nadawaliśmy na tej samej fali. Jeśli byłem dupkiem, to moja wina. Nie miałem takich zamiarów. Chcę, żebyś to wiedział.

Marilyn Manson skomentował te słowa następująco:

Wszystko spoko. Ludzie znaleźli w tych koszulkach pretekst do szukania sporu. Obróćmy kota ogonem, wydymajmy prasę i zróbmy coś razem. Tak będzie najlepiej. I nie przepraszaj, nie byłeś dupkiem. Zapytali mnie czy zachowałeś się jak dupek, a ja przytaknąłem. Ale nie chciałem ci dopiec.

6 października 2017 roku Marilyn Manson powróci z nowym albumem zatytułowanym „Heaven Upside Down”. Płyta promowana jest utworem „We Know Where You Fucking Live”, do którego nakręcono teledysk.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group