terazmuzyka.pl
Newsy 744V  
mg | 3 kwietnia 2020
0

Karaś/Rogucki dziś zagrają koncert on-line [GODZINA]

Dziś kolejna odsłona inicjatywy znanej jako „Kwarantanna na na!”. Występ w sieci zaprezentuje duet Karaś/Rogucki.

W ubiegłym tygodniu Krzysztof Zalewski zainicjował internetowy cykl „Kwarantanna na na!”. Kolejnym zapowiedzianym koncertem on-line jest występ duetu Karaś/Rogucki, który odbędzie się już dziś. Artyści zapraszają na Facebooka o godzinie 18:00.

Obejrzyj występ Krzysztofa Zalewskiego!

Poniżej zapowiedź ich internetowego koncertu:

Karaś/Rogucki to duet stworzony przez znanego przez z The Dumpling Kubę Karasia i wokalistę Comy, Piotra Roguckiego. Razem nagrali płytę „Ostatni bastion romantyzmu”, która miała swoją premierę w lutym.

Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk, dało harmonijny efekt.

Na płycie znajdują się utwory, które artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne, opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną, gęstą i duszną, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą oraz new romantic.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 754V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group