terazmuzyka.pl
Newsy 2827V  
mg | 26 października 2018
4

Karl Logan (Manowar) aresztowany. Bardzo poważne zarzuty!

Jak donoszą amerykańskie media, gitarzysta zespołu Manowar – Karl Logan – został aresztowany 9 sierpnia w miejscowości Charlotte w Karolinie Północnej.

Choć od sprawy minęło sporo czasu, dopiero teraz na oficjalnej stronie Biura Szeryfa z Mecklenburg County pojawiła się informacja o aresztowaniu Karla Logana, wieloletniego gitarzysty zespołu Manowar. Postawiono mu sześć zarzutów posiadania dziecięcej pornografii. Muzyk odpowie za swoje czyny, ale na razie znajduje się na wolności – zapłacił kaucję w wysokości 35 tysięcy dolarów zarządzoną przez amerykański sąd. Informację jako pierwszy przekazał portal theblast.com.

Zespół Manowar ma obecnie przerwę w pożegnalnej trasie koncertowej. Muzycy w listopadzie przyjadą do Europy, gdzie zagrają kilka koncertów w Niemczech. Jeszcze w 2016 roku zespół wydał następujące oświadczenie:

Trasa „Gods and Kings” była przełomowa w naszej karierze. Scena, dźwięk, wideo i Wy, nasi fani – to wszystko było cudowne. To tak wspaniałym doświadczeniu było jasne, że następnym razem musimy zrobić coś większego, wykraczającego poza to, co zrobiliśmy do tej pory – coś, co wypełni sny każdego fana Manowar.

To jest najlepszy moment, by powiedzieć „dziękuję” i się pożegnać. „The Final Battle” rozpocznie się w Niemczech i zabierze nas w podróż po całym świecie, by powiedzieć Wam wszystkim „do widzenia”.

Tym, którzy wezmą udział w tej trasie, na zawsze pozostaną wspomnienia – będą świadkami zespołu, który oddał krew, serca, dusze i każdą chwilę swojej kariery prawdziwemu heavy metalowi.

Karl Logan jest gitarzystą Manowar od 1994 roku, gdy na tym stanowisku zastąpił Davida Shankle’a.  

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Żararaka [188.137.***.***] dodano: 26.10.2018, 18:15 #1
Jeśli jest to prawda.. To pomimo tego, że jest znanym gitarzystą (i osobiście bardzo lubię Manowar) powinien odpowiadać za to jak każdy inny szary Kowalski. Bez taryfy ulgowej..
realista [193.240.***.***] dodano: 29.10.2018, 06:15 #2
A ja nie rozumiem dlaczego robi się takie wielkie afery z tego. Na dobrą sprawę taki człowiek nie robi nikomu krzywdy tym że coś posiada, chyba że były by to jakieś materiały wybuchowe nieodpowiednio składowane. Jak dla mnie to taki sam idiotyczny bubel prawny jak karanie za posiadanie marihuany. Puki tego co się ma nie wykorzystuje się w sposób szkodzący innym nie ma sensu karać. Każdego sprawa co ma na swoją własność o ile tego nie ukradł. Życzę Karlowi uniknięcia konsekwencji bo i za co notabene, i każdemu nieszkodliwemu dla nikogo "posiadaczowi" czegokolwiek. Pozdrawiam
Pokaż odpowiedzi (2)
Zobacz także
Newsy 330V  
2

Thom Yorke (Radiohead) ujawnił szczegóły nowej płyty

rf | fot. ღ ℂℏ℟ḯʂ ღ | 24 czerwca 2019
Newsy 381V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group