terazmuzyka.pl
Newsy 503V  
mg | fot. Piotr Porębski | 12 kwietnia 2019
0

Kayah przygotowała nowy utwór w związku z 20-leciem płyty „Kayah i Bregović” [WIDEO]

Dwie dekady minęły od premiery jednej z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki rozrywkowej – „Kayah i Bregović”. Artystka przygotowała z tej okazji niespodziankę dla fanów!

Trudno uwierzyć w to, że album „Kayah i Bregović” 12 kwietnia kończy 20 lat. Mimo upływu czasu fenomen tego muzycznego zjawiska nie blednie. Kayah i Goran właśnie zakończyli trasę, która wyprzedała się na pniu. Sale koncertowe wypełnione były po brzegi publicznością w każdym wieku, jednak wszyscy znali, śpiewali i tańczyli do utworów z kultowej płyty.

Czy to koniec tej bałkańskiej przygody? Wygląda na to, że nie. Artyści już zapowiedzieli kolejny koncert w Krakowie, a Kayah świętując jubileusz, prezentuje fanom premierowy utwór „Dawaj w długą”:

Powyższy singiel został wyprodukowany przez Jana Smoczyńskiego, który jest także kompozytorem utworu. Tekst napisała Kayah. W nagraniach wzięli udział także: Vladimir Karparov (saksofony), Iwona Zasuwa i Zuzanna Malisz (chórki). Pełną realizacją wideoklipu do utworu zajął się Krzysztof Szlęzak.

Z wielkiej wdzięczności dla fanów, postanowiłam zrobić prezent na 20-lecie albumu „Kayah i Bregović”. A jak świętować, to z przytupem! Dlatego stworzyliśmy singiel, który ma podrywać do tańca, wyzwalać pozytywne emocje, wspomnienia i mam nadzieję, że będzie Wam towarzyszył podczas wiosennych i letnich imprez.

- powiedziała Kayah.

Kolejny koncert z Goranem Bregoviciem planowany jest na 24 października 2019 w Tauron Arena w Krakowie, gdzie artyści będą oficjalnie świętować 20-lecie płyty.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 2609V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
Newsy 1497V  
Newsy 1861V  
Newsy 2858V  
2

Romuald Lipko (Budka Suflera) walczy z nowotworem

rf | fot. Facebook | 10 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group