terazmuzyka.pl
Newsy 45658V  
mg | 20 maja 2020
61

Kazik i Jabłoński zaprezentowali utwór „Powiedzcie, że kochacie nas” [WIDEO]

Kazik nie roztrząsa tego, co wydarzyło się ostatnio w Trójce, tylko prze dalej. W sieci pojawił się utwór pt. „Powiedzcie, że kochacie nas”, który przygotował wspólnie z Wojtkiem Jabłońskim.

Z wielu powodów utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” okazał się przebojem ostatnich dni, który obejrzano już prawie osiem milionów razy w serwisie YouTube. Kazik i Wojtek Jabłoński idą za ciosem i publikują kolejną kompozycję. Mowa o „Powiedzcie, że kochacie nas”, która miała premierę na profilu w serwisie Facebook drugiego z wymienionych.

Na potrzeby kompozycji powstał teledysk, który jest stylizowany na internetową transmisję. Na dole pojawiają się kolejne komentarze, które są mało konstruktywną krytyką wykonawców. Muzycy, ubrani w ortalionowe dresy, nic nie robią sobie z tych ataków i grają dalej. Poniżej możecie zapoznać się z tym wymownym wideo:

Przypomnijmy, że po aferze związanej z unieważnieniem głosowania na listę przebojów Trójki, w którym zwyciężyła piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, rozgłośnię bojkotują artyści, dziennikarze i wytwórnie. 

Odeszli chociażby Marek Niedźwiecki czy Hirek Wrona, a wczoraj podobną decyzję podjął Piotr Metz. O swojej rezygnacji dziś poinformował Piotr Kaczkowski, który z Trójką związany był od 1963 roku. Dziennikarz opublikował oświadczenie w mediach społecznościowych.

Trójka wczoraj przywróciła utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” w głosowaniu do Listy Przebojów, ale Kazik zażądał jej usunięcia. Kolejne godziny przynoszą nowe informacje związane z aferą w radiowej Trójce.


REKLAMA

Jutro do sprzedaży trafił majowo-czerwcowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (61)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Q [188.146.***.***] dodano: 20.05.2020, 16:12 #1
Ale dno, tyle ludzi straciło pracę, rozwalili moja trojke, zniszczyli Pana Marka, a ten śpiewa, jeszcze dno, tekst bez sensu.
Pokaż odpowiedzi (4)
qaz432 [213.222.***.***] dodano: 20.05.2020, 17:26 #6
Świetne!
iou [83.27.***.***] dodano: 20.05.2020, 17:45 #7
Powiedzcie mi, że to dla jaj! Podobnie jak i ten poprzedni numer z tej "afery".
sunset_station dodano: 20.05.2020, 17:47 #8
Może jestem jakimś muzycznym ortodoksem... ale czym to się różni od Zenka?
Pokaż odpowiedzi (6)
Szparow [83.21.***.***] dodano: 20.05.2020, 18:13 #15
To jest dla ludzi inteligentnych .
Trzeba mieć powyżej 105 IQ żeby załapać o co chodzi Uśmiech
Jak ktoś ma mniej to nawet niech nie ogląda .
A Jarek, Szumi i Moraw to niech od razu włączą sobie filmiki z kotkami .
Pokaż odpowiedzi (3)
Denys [217.96.***.***] dodano: 20.05.2020, 18:57 #19
tak tak, nawet gdyby tam kloca postawił jak gg allin, to byście fanatycy pisali jaki cudowny, i wykształcony, a jemu chodzi tylko o to żeby g.burzę wywołać jak nergal nieraz, no i mu się to udało, zwolennicy klaskają, przeciwnicy krytykują, a kaziu zadowolony w białych skarpetkach biega, a naród podzielony się żre, bo co innego może robić jak chyba tylko to potrafi.
Pokaż odpowiedzi (2)
Q [188.146.***.***] dodano: 20.05.2020, 20:25 #22
Nie czytacie co pisałem.,polityka mnie nie interesuje, nie mówiłem że Kazik rozwalił trojke, wiem że to PiS, mowilem wszystko o tej nowej piosence dzisiejszej, zamiast napisać że jest z Panem Markiem, to takie coś słabe nagrał i tyle, a Państwo od razu piszą z nienawiścią do mnie, po co to.
Pokaż odpowiedzi (1)
Yeti [5.173.***.***] dodano: 21.05.2020, 07:38 #24
Uśmiech dobre.
Redaktor [188.147.***.***] dodano: 21.05.2020, 08:05 #25
Do wszystkich myślących inaczej, do "inteligencji". Te komentarze podczas "transmisji na zywo" były ustawione, a wy dalej powielacie zdanie o tym, ze to zly numer bo ktos tak to skomentował. Widac jacy ludzie przychodza, z jakiego ugrupowania politycznego tu komentować bo przecież numer obraza waszego kochanego prezesa.
Jarekwap [89.64.***.***] dodano: 21.05.2020, 09:57 #26
No i git.
Q [89.10.***.***] dodano: 21.05.2020, 10:01 #27
Kazik strollował trolli internetowych przed nimi.
Pokaż odpowiedzi (1)
Justyś [37.190.***.***] dodano: 21.05.2020, 10:41 #29
Dla mnie bomba , leżę i nie wstaje.
elag [79.187.***.***] dodano: 21.05.2020, 10:50 #30
no to jest właśnie satyra...i nie liczni to rozumieją...dobre !
dickon [85.221.***.***] dodano: 21.05.2020, 11:17 #31
Gdzie kupiłeś te spodnie?
dickon [85.221.***.***] dodano: 21.05.2020, 11:19 #32
Gdzie kupiłeś te spodnie?
Q [188.146.***.***] dodano: 21.05.2020, 12:14 #33
Satyra to kabaret Dudek, Andrus, serwus jestem nerwus, kocham Pana panie Solku, cała trójka kochana, jeszcze w tej piosence w teledysku oprócz kiczu tekstowego i śmierdzi disco polo,, to nawiązuje do teledysku grupy Queen, i want to break free, a Kaczyński mnie nie interesuje.
Zrzeda [212.180.***.***] dodano: 21.05.2020, 12:54 #34
Uśmiałem się setnie, świetny pastisz Uśmiech, super reakcja na ostatnie zamieszanie wokół was, tak trzymać Uśmiech.
kulcikriu [153.92.***.***] dodano: 21.05.2020, 13:04 #35
Ogromna część artystów z tamtych czasów przegrała by w wokalnym konkursie z współczesnymi piosenkarzami, ale jeśli chodzi o teksty to bezkonkurencyjnie biją współczesne gwiazdki.
KubaL [89.25.***.***] dodano: 21.05.2020, 14:07 #36
Cały Kazik. Jak zwykle ma na wszystko wyebane i za to go kocham .
BRAWO KAZIK !!!
puuuq [185.25.***.***] dodano: 21.05.2020, 15:16 #37
Kolejna propozycja do listy przebojów remiz strażackich
Pokaż odpowiedzi (5)
Fionka [89.64.***.***] dodano: 21.05.2020, 15:50 #43
Super Panowie! Świetna zabawa Uśmiech
adam [82.158.***.***] dodano: 21.05.2020, 17:22 #44
super KAZIK troche radosci w zyciu.bo tu smieci pisowskie cie krytykuja
anna [176.221.***.***] dodano: 21.05.2020, 17:45 #45
Jesteście świetni!!!
Izabela [178.43.***.***] dodano: 21.05.2020, 19:01 #46
Dużo zdrowia życzę wszystkim komentującym :-)
pp [5.173.***.***] dodano: 21.05.2020, 22:16 #47
Gdzie to było kręcone? Jakieś muzeum PRLu?
Krull Onan [83.26.***.***] dodano: 21.05.2020, 22:20 #48
Wspaniałe farszawskie klimaty, Kaziu tęskniłem za Tobą
betka [178.36.***.***] dodano: 21.05.2020, 23:00 #49
Ludzie przecie to żart, w sam raz dla nowej "Trujki"
arecky [89.229.***.***] dodano: 21.05.2020, 23:30 #50
Kazik ,nie przejmuj sie tymi debilskimi komentarzami pisolubów , h... im w d... . trzymaj sie ciepło
Jaro [89.64.***.***] dodano: 22.05.2020, 11:15 #51
GENIALNE!! Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech)))))))))))))))
Inteligentna [80.50.***.***] dodano: 22.05.2020, 15:28 #52
Widać ,że ludzie piszący tu nie mają poczucia humory - przecież ubrani tak są specjalnie, specjalnie stoi stara frania, kobieta w papilotach, mieszkanie jak za PRLu.Ludzie, nie macie poczucia humoru, że to jest parodia na odstresowanie.
kwadratols [37.248.***.***] dodano: 22.05.2020, 23:45 #53
Po tej piosence do dymisji poda się Franz Cukenberg z Twarzoksiążki heheheh. Kazik rules.
Spike [91.141.***.***] dodano: 24.05.2020, 10:08 #54
Kazik jest najinteligentniejszym muzykiem
Nora [37.248.***.***] dodano: 24.05.2020, 13:32 #55
Kazik nagrywa ostatnio popłuczyny A ferajna się tym delektuje
Pokaż odpowiedzi (3)
salvi [83.29.***.***] dodano: 24.05.2020, 21:28 #59
Ludzie wrzućcie na luz. Trzeba mieć dystans do siebie jak Kazik i trochę z samego siebie parodiować. Więcej uśmiechu życzę wszystkim, to dobry masaż dla twarzy Uśmiech
Majka [83.25.***.***] dodano: 25.05.2020, 09:42 #60
pralka,białe skarpety -KAZIK nie śpiewa bzdur!!!!!doszukajmy się o czym śpiewa !!!!
aloiram [188.178.***.***] dodano: 29.05.2020, 21:06 #61
Super ironiczna piosenka. Problem w tym ze trzeba miec troche mozgu zeby ja zrozumiec.