terazmuzyka.pl
Pitbulek 474V  
rf | fot. Sc0RcH | 16 grudnia 2019
0

Keith Flint (The Prodigy) upamiętniony bożonarodzeniową iluminacją [WIDEO]

Zmarły w tym roku wokalista The Prodigy został upamiętniony za pomocą niezwykłej iluminacji.

Keith Flint zmarł w marcu 2019 roku w wieku 49 lat. Wokalista The Prodigy został znaleziony martwy w swoim domu w Anglii. Sekcja zwłok wykazała śmierć przez powieszenie, podczas gdy raport toksykologiczny wykazał w organizmie artysty kokainę, alkohol i kodeinę.

Wokalista The Prodigy został upamiętniony za pomocą niezwykłej bożonarodzeniowej iluminacji stworzonej przez jednego z mieszkańców Essex. Do jej wykonania potrzeba było 3000 żarówek, które zostały zsynchronizowane z miksem utworów The Prodigy. Praca nad projektem zajęła ponad 30 godzin.

Poniżej możecie obejrzeć efekt finalny,

Grupa The Prodigy funkcjonuje od 1989 roku. Choć tworzy szeroko rozumianą muzykę elektroniczną, w swojej twórczości sięga po różne gatunki – rave, dance, techno, industrial czy hardcore. Grupa ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych i występy na wszystkich największych festiwalach na świecie – zarówno tych poświęconych muzyce elektronicznej, jak i rockowej. Płyta „No Tourists”, ostatnia jak dotąd w dorobku The Prodigy, pojawiła się na rynku w listopadzie 2018 roku. Kilka miesięcy temu Liam Hewlett poinformował, że powrócił do studia i pracuje nad nowymi utworami The Prodigy.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 1695V  
1

Gwiazdy rocka żegnają Kobego Bryanta

rf | fot. Christopher Johnson | 27 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group