terazmuzyka.pl
Pitbulek 1471V  
mg | 3 kwietnia 2019
0

Kiko Loureiro: Modlimy się przed każdym koncertem Megadeth

Jak się okazuje, wiara lidera Megadeth ma wpływ na funkcjonowanie całego zespołu. Zdaniem Kiko Loureiro, nie ma w tym nic złego i ceni sobie ten fakt.

Zarówno Dave Mustaine, jak i David Ellefson są osobami wierzącymi. Gitarzysta Megadeth, Kiko Loureiro, został zapytany, czy ten fakt ma jakiś wpływ na funkcjonowanie zespołu. Okazuje się, że było to dla muzyka sporym zaskoczeniem:

To wpływa na wiele rzeczy... Na przykład modlimy się przed każdym wejściem na scenę, czego nie doświadczyłem przez całą moją karierę. Nie spodziewałem się tego po Megadeth. Gdy będąc nastolatkiem słuchałem tego zespołu, nie spodziewałem się, że modlą się przed każdym koncertem.

- przyznał Loureiro. Dodał jednocześnie, że nie ma z tym problemu:

Moim zdaniem to bardzo dobrze, ponieważ niekiedy bywa nam ciężko w trasie – bywamy w różnych krajach, znajdujemy się w różnych sytuacjach. Dobrze mieć więc te dwie czy trzy minuty w swoim gronie, żeby powiedzieć coś, co ma znaczenie.

Ostatnimi czasy muzycy spędzają ze sobą więcej czasu, ponieważ przygotowują nowy studyjny album. Dave Mustiane przekonywał niedawno, że wydawnictwo ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Na razie nie wiemy na jego temat zbyt wiele.

Megadeth, Metallica i inni w nowym filmie dokumentalnym

Członkowie takich zespołów, jak MetallicaSlayerMegadeth czy Testament wystąpili w filmie „Murder in the Front Row: The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story”, opowiadającym o powstawaniu kalifornijskiej sceny thrashmetalowej. Dostępny jest już oficjalny zwiastun filmu.

Film w reżyserii Adama Dubina będzie miał swoją premierę 20 kwietnia 2019 roku w San Francisco. Premierze filmu towarzyszyć będzie występ supergrupy Metal Allegiance, w skład której wejdą członkowie Megadeth Testament. Film oparty jest na książce „Murder in the Front Row” z 2012 roku Briana Lew i Haralda Oimoena.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 1280V  
14

Naukowcy wybrali utwory poprawiające humor

rf | fot. PourquoiPas | 29 listopada 2019
Pitbulek 7548V  
28

Anette Olzon o Nightwish: Traktowali mnie bardzo źle

rf | fot. Gemsling | 18 listopada 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group