terazmuzyka.pl
Film / serial 622V  
rf | fot. Zygmunt Put | 12 maja 2020
0

Kina planują ponowne otwarcie. Znana sieć zapowiada wstępną datę i nowe warunki

Kina obok klubów to najbardziej poszkodowane przez pandemię obiekty kulturalne. Kiedy powrócą do życia?

Z powodu narzuconej kwarantanny kina w większości krajów na świecie, w tym w Polsce, zostały zamknięte. Trwają jednak prace nad wskrzeszeniem tej gałęzi rozrywki. Przedstawiciel sieci kin Vue zapowiedział w wywiadzie dla „Variety”, że trwają rozmowy nad wznowieniem działalności kin w całej Europie. Będzie się to wiązało z wprowadzeniem nowego rygoru sanitarnego.

Rzecznik Vue mówi:

Pracujemy ściśle z władzami w całej Europie, opracowując procedury, które zapewnią wymagany dystans społeczny i pozwolą na maksymalne bezpieczeństwo naszym klientom i pracownikom.

Wśród podjętych działań ma znaleźć się możliwość intenetowego rezerwowania miejsc tak, żeby zachować między nimi odpowiedni dystans, a także wzmożone odkażanie pomieszczeń. Szef Vue, Tim Richards, wyraził nadzieję, że kina w Europie otwarte zostaną najpóźniej w czerwcu.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group