terazmuzyka.pl
Film / serial 126V  
rf | 22 czerwca 2020
0

King Gizzard And The Lizard Wizard opublikowali film dokumentalny

Zespół King Gizzard And The Lizard Wizard ujawnił kulisy nagrywania płyty „Infest The Rats’ Nest”.

Album „Infest The Rats’ Nest” King Gizzard And The Lizard Wizard wywołał duże poruszenie wśród fanów ciężkiej muzyki. Zespół znany głównie z twórczości inspirowanej psychodelicznym rockiem postanowił tym razem nagrać album thrashmetalowy i wyszło mu to nad wyraz dobrze.

Zespół opublikował właśnie film dokumentalny „Ratty”, w którym ujawnia kulisy nagrania tego albumu. Półgodzinny film można wypożyczyć za 11,98 PLN na cały tydzień za pośrednictwem portalu Vimeo. Cały dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

UWAGA! Zamówione w przedsprzedaży egzemplarze wysyłać będziemy od 29 czerwca, a o kolejności decydować będzie data złożenia zamówienia.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group