terazmuzyka.pl
Newsy 245V  
mg | 5 kwietnia 2020
0

Kings of Leon zaprezentowali utwór z nowej płyty [WIDEO]

Zespół Kings of Leon w końcu pochwalił się premierowym materiałem promujacym ich nowy, nieopublikowany jeszcze album.

– Bądźcie bezpieczni. Zostańcie w domu. Zobaczymy się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe – takimi słowami formacja Kings of Leon przekazała swoim fanom wiadomość na oficjalnym fanpage’u wraz z udostępnieniem najnowszego singla „Going Nowhere”.

W klipie na próżno jednak szukać wszystkich braci. Na ekranie pojawia się tylko jedna osoba - siedzący tyłem Caleb, który wykonuje utwór przy akompaniamencie gitary akustycznej. Zespół ponownie skupia się na muzyce, bez wdrażania dodatkowych ulepszeń. Materiał wyreżyserowany został przez Casey McGratha, który od lat pracuje z braćmi Followill.

Zespół Kings of Leon już kilka miesięcy temu wszedł do studia, aby przygotować nowy materiał. Ślady ich obecności podczas nagrań możemy śledzić na oficjalnym profilu zespołu na Instagramie.

Amerykańska formacja Kings of Leon wystąpi na koncercie w Polsce 24 czerwca. Wieczór z zespołem rozpocznie się o godzinie 21:30 i ma być kompilacją hitów ze wszystkich siedmiu studyjnych albumów braci Followill, a być może i ośmiu! Ciekawość fanów dotycząca nowego krążka wzrasta, dlatego nie można przegapić tego wydarzenia.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1028V  
11

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1246V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group