terazmuzyka.pl
Koncerty 555V  
rf | 21 lutego 2020
3

Kiss chce zaprosić dawnych członków nie tylko na ostatni koncert

Zespół Kiss zaprosił byłych członków do udziału w koncertach pożegnalnej trasy. Czy można spodziewać się ich nie tylko na ostatnim koncercie?

Kilka dni temu menadżer zespołu Kiss, Don McGhee wyjawił w wywiadzie dla „Pollstar”, że zamierza na ostatni koncert, który odbędzie się w Nowym Jorku w lipcu 2021, zaprosić byłych członków grupy:

Koncert będzie wspaniały. Będzie na miarę trasy i 45-letniej historii Kiss. Chcemy, żeby świętowali z nami wszyscy i możemy zaprosić byłych członków. Chcielibyśmy tego. Nikt nie twierdzi, że tego czy tamtego nienawidzimy. Chcemy, żeby zjawili się wszyscy.

Poprosiliśmy o skomentowanie tego pomysłu gitarzystę Kiss, Tommy’ego Thayera. Wyjawił nam, że faktycznie takie zaproszenia zostały wysłane i nie dotyczą one wyłącznie ostatniego koncertu:

Póki co to tylko pomysł, ale wysłaliśmy zaproszenia. Mam nadzieję, że do tego dojdzie. Może nawet nie tylko na ostatnim koncercie, ale podczas serii koncertów. Chcielibyśmy się razem zebrać i zagrać. Poniekąd tak zrobiliśmy w ramach Kiss Kruise w 2018 roku. Dołączył do nas Bruce Kulick zagrać kilka kawałków, a także Ace Frehley. Ludziom się to podobało. Myślę, że to ma sens, zwłaszcza, że mówimy o pożegnaniu, a każdy z członków był częścią historii Kiss i fani chcieliby ich zobaczyć.

Cały wywiad z Tommym zostanie niedługo opublikowany na łamach „Teraz Rocka”. Póki co żaden z byłych członków Kiss nie potwierdził uczestnictwa w ostatniej trasie.

W ramach pożegnalnej trasy Kiss ponownie wystąpi w Polsce. Grupa zagra 15 lipca 2020 w Arenie Gliwice.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 23.02.2020, 12:26 #1
Czy Vinnie Vincent też dostał zaproszenie?
Abandon [77.115.***.***] dodano: 23.02.2020, 23:15 #2
Myślę, że z Vincentem może być problem, ponieważ ogłasza on powrót na scenę zdaje się od dwóch lat i na razie nic z tego nie wynika. Ace jak sądzę zagra za odpowiednią propozycję jak sam mówił, w 2018 roku miał trochę żal, że nie został zaproszony, tym bardziej, że miał lepsze relacje z panami $ po wspólnych nagraniach. Peter Criss? Facet ma 75 lat, od wielu lat nie grał, pozostaje wokal w jego kissowych wizytówkach typu Hard luck woman, czy Beth. No i Bruce - mogliby pograć jakieś rzadkie utwory, które Kulick wykonywał w ostatnich latach na Kiss Kruise.
grander [83.23.***.***] dodano: 16.05.2020, 19:40 #3
Bruce to prawdopodobnie najlepszy gitarzysta kiss dotychczas. Nie tylko technicznie ale i muzycznie. Swietny gosc poza tym
Zobacz także
Koncerty 362V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 674V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group