terazmuzyka.pl
Koncerty 1317V  
rf | 14 listopada 2019
3

Kiss odwołuje trasę z powodu choroby wokalisty

Zespół Kiss zmuszony był odwołać całą część trasy koncertowej po tym jak jeden z członków zachorował.

Trasa koncertowa Kiss po Australii została odwołana po tym, jak u Paula Stanleya zdiagnozowano grypę. Początkowo miały zostać przełożone niektóre koncerty, jednak okazało się, że dodatkowa infekcja gardła u wokalisty zmusiła zespół do odwołania całej trasy. Paul Stanley będzie musiał pozostać pod opieką lekarzy przez co najmniej dwa tygodnie.

W oficjalnym oświadczeniu Paul Stanley napisał między innymi:

Żadne słowa nie wyrażą tego, jak jestem zawiedziony tym, że musimy odwołać koncerty [w Australii]. Czekaliśmy tak długo jak mogliśmy w nadziei, że sytuacja się poprawi i będziemy mogli maszerować dalej. Zalecenia lekarzy sprawiły jednak, że musimy się poddać.

Zespół Kiss jest w trakcie pożegnalnej trasy koncertowej. Grupa niedawno ujawniła plany na 2020 rok i jest wśród nich kolejny koncert w Polsce. Kiss zagra 15 lipca 2020 roku w gliwickiej Arenie. Bilety są już w sprzedaży.

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, Kiss przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzą najbardziej kultowe i rock'n'rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army.

Koncert w Gliwicach będzie drugim koncertem Kiss w Polsce w historii. W czerwcu tego roku zespół wystąpił w krakowskiej Tauron Arenie.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 14.11.2019, 15:24 #1
Oby nie Krebs... to już i tak epidemia, takie czasy; no i używki szkodzą, a potem trzeba płacić jak zwykle i zawsze... bo nic nie ma za darmo
Longinus dodano: 16.11.2019, 13:02 #2
Po co im wokalista, który leci z playbacku.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Koncerty 362V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 674V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group