terazmuzyka.pl
Newsy 2205V  
rf | 20 września 2018
12

Kiss ogłosił pożegnalną trasę [WIDEO]

Potwierdziły się pogłoski, że zespół Kiss zamierza pożegnać się ze sceną. Grupa wyruszy w pożegnalną trasę pod hasłem „End Of The Road”.

Zespół Kiss wystąpił w finale najnowszej edycji „America’s Got Talent”, gdzie ogłosił swoją pożegnalną trasę. Ma ona wystartować w 2019 roku.

Grupa Kiss zamierza odejść z wielkim hukiem. W opublikowanym oświadczeniu muzycy mówią:

To będzie nasza ostatnia trasa. Będą to najbardziej wybuchowe, największe koncerty, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy. Jeśli nas kochacie, przyjdźcie na koncert. Jeśli nas nigdy nie widzieliście, to jest odpowiednia pora.

Wszystko to, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie miałoby miejsca, gdyby nie miliony ludzi, którzy wypełniali kluby, hale i stadiony. Będzie to największe święto, dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa dla tych, którzy nie widzieli. Żegnamy się ostatnią trasą z największymi koncertami w historii.

Nie znamy jeszcze konkretnych dat koncertów, ale trasa ma potrwać trzy lata i odwiedzić wszystkie kontynenty. Muzycy zapowiadają, że będą korzystali z pełnego ekwipunku i scenografii. Basista Gene Simmons niedawno przyznał:

Może i wygodniej byłoby grać jak U2 albo The Rolling Stones – w trampkach i koszulkach – ale my to musimy zrobić po swojemu.

Muzycy Kiss zbliżają się już do siedemdziesiątki, ale warto przypomnieć, że grupa w przeszłości grała już pożegnalne trasy, po których wracała na scenę. Simmons przyznaje:

Chcieliśmy zejść ze sceny, gdy mieliśmy do siebie wciąż jeszcze nieco szacunku, ale fani nie chcieli nas puścić.

Poniżej możecie zobaczyć występ Kiss w „America’s Got Talent”.

Komentarze (12)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
rapidos [93.105.***.***] dodano: 20.09.2018, 11:49 #1
Która to już pożegnalna trasa? Z tego co pamiętam, "żegnają" się z fanami od 2002 r czy jakoś tak Mrugnięcie Mam nadzieje, że Slayer nie pójdzie w ich ślady i nie będzie "kończył kariery" przez następne 10 lat w trasie.
Pumpciuś [89.74.***.***] dodano: 20.09.2018, 14:55 #2
Kiss (szczyt tandety - muzycznie i wizerunkowo) tak jak z resztą też trochę tandetne Scorpions i Judas Priest żegnają się i powracają forever. Szkoda że ludzie dają się na to nabierać. Teraz zanosi się znowu na Slayer. No jakoś trzeba dorobić do emerytury. Ciekawe czy Metallica też kiedyś na ten pomysł wpadnie. Tylko AC/DC ciągle gra i się nie żegna mimo że już dawno chyba powinien.
Pokaż odpowiedzi (7)
flake9 dodano: 20.09.2018, 20:01 #10
Nie sądzę, by tym razem ściemniali. Dlaczego? Może oni sami chcieliby nadal, ale biologii oszukać się nie da.
Abandon [95.40.***.***] dodano: 22.09.2018, 23:19 #11
Wygląda na to, że tym razem może to być rzeczywiście koniec dużych tras. Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby zdecydowali się grać akustyczne koncerty z meet and greet, albo coroczny Kiss Kruise po zakończeniu The End of The Road.
Zespół nie zawitał nigdy do Polski. I pewnie małe szanse i tym razem, pozostanie wyjazd do Czech. Pewnie wiele osób chciałoby zobaczyć na tej trasie byłych, żyjących członków grupy w roli gości specjalnych. Na oryginalną czwórkę też już nie liczę, bo...za późno. P Criss ma ponad 70 lat i gra na perkusji raczej już nie wchodzi w grę, ale mógłby pośpiewać Hard Luck Woman, czy Beth. Ace? Wydaje niebawem płytę, a ostatnio jest w dobrych kontaktach z panami $, więc kto wie...
Alf [89.74.***.***] dodano: 23.09.2018, 08:44 #12
Ty pumcius ,co ty wiesz o tych zespołach ,szacunek dla tych kapel że tyle lat grają,jak nie lubisz to nie słuchaj,włącz sobie i komentuj disco polo i tvp1
Komentarze (12 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Newsy 275V  
Newsy 271V  
1

Neil Young zapowiedział nowy album z Crazy Horse

rf | fot. 6tee-zeven | 19 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group