terazmuzyka.pl
Koncerty 712V  
rf | 14 września 2019
6

Kiss przekłada koncert, bo jeden z muzyków musi poddać się zabiegowi

Zespół Kiss musiał odwołać jeden z koncertów pożegnalnej trasy, gdyż Gene Simmons musiał pilnie stawić się u lekarza.

Kiss aktualnie odbywa pożegnalną trasę koncertową po Ameryce Północnej, niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Koncert w Salt Lake City, który miał się odbyć 14 września, został odwołany. Powodem była medyczna interwencja u Gene Simmonsa.

Kiss zaliczył sporą wtopę na jednym z koncertów

Gene Simmons napisał w oświadczeniu:

Przepraszam fanów w Salt Lake City. Wrócimy i zagramy koncert w innym terminie. Muszę polecieć do LA, stawić się na zabieg medyczny. Nic poważnego, ale muszę to zrobić teraz. Dziękuję za wasze wsparcie. Wszystko jest dobrze.

Kiss jest w trakcie pożegnalnej trasy koncertowej, która przyciąga tłumy rozentuzjazmowanych fanów. Jednak nie wszyscy są zachwyceni koncertami zespołu. Pojawiły się głosy, że część partii wokalnych Paula Stanleya jest z playbacku. Pojawili się nawet fani, którzy żądali z tego powodu zwrotu pieniędzy za bilet. O jednej z takich historii opowiedział Eddie Trunk, w programie „Trunk Nation” na falach SiriusXM:

Znam gościa, który wydał tysiaka na cztery bilety Kiss w Bostonie. Nigdy nie widział wcześniej Kiss na żywo. Gdy zobaczył na YouTube, że nie wszystko na koncercie będzie na żywo, zwrócił się do Ticketmaster mówiąc: „Zapłaciłem za zespół na żywo, a on nie gra w pełni na żywo. Chcę zwrotu pieniędzy”. Dwadzieścia cztery godziny później Ticketmaster zwrócił mu pieniądze. Interesujące. Jest to osoba, która funkcjonuje w tym przemyśle, a nie jakiś fan, który próbuje zrobić zamieszanie.

W czerwcu Kiss po raz pierwszy wystąpił w Polsce, a konkretnie w Krakowie.

Komentarze (6)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Krusejder [31.0.***.***] dodano: 14.09.2019, 17:34 #1
Czy przy każdej okazji będziecie pierniczyć o playbacku?
Pokaż odpowiedzi (5)
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group