terazmuzyka.pl
Newsy 591V  
rf | 7 listopada 2018
1

Kiss ruszy w pożegnalną trasę w klasycznym składzie? Czekają na ofertę

Czy w pożegnalnej trasie Kiss weźmie udział Ace Frehley i Peter Criss? Pierwszy z nich twierdzi, że jest to nie tylko możliwe, ale i prawdopodobne.

Kiss ogłosił, że na początku 2019 roku wyruszy w pożegnalną trasę koncertową. Aktualnie w zespole znajduje się dwóch członków z klasycznego składu – Gene Simmons i Paul Stanley. Czy możliwe, że dołączy do nich także Ace Frehley oraz Peter Criss?

Kiss ogłasza europejską trasę i koncert w Polsce

Gitarzysta, który zagrał na wszystkich klasycznych płytach Kiss z lat 70. i początku 80., a ostatni raz występował z grupą w 2002 roku twierdzi, że nadchodząca trasa grupy powinna być z udziałem jego oraz słynnego perkusisty. W wywiadzie dla „Loudwire” mówi:

Badają teren. Czekają aż promotorzy przyjdą z ofertą i powiedzą: Damy wam tyle dolarów, jeśli Ace i Peter wezmą udział w trasie. Tym facetom zależy tylko na pieniądzach, sami to przyznają, zwłaszcza Gene. Jeśli Doc McGee dostanie telefon od promotora i usłyszy „Damy wam dwa razy więcej pieniędzy jeśli zagrają Ace i Peter”, wtedy do nas się zwrócą.

Wielu fanów mówi, że jeśli nie wezmę udziału w trasie, wtedy nie pójdą na koncert. Paul i Gene muszą czuć zdenerwowanie. Nie wyobrażam sobie, by ruszyli w trasę „End Of The Road” w dzisiejszym składzie. Grają w nim od 15 lat, nie ma w tym nic wyjątkowego.

Powiedziałem Paulowi i Gene’owi, że dziś jestem taki, jakiego chcieli mnie mieć. Wcześniej zawalałem mnóstwo rzeczy, spóźniałem się, omijałem sesje. Mam nadzieję, że da im to do myślenia.

Poniżej możecie obejrzeć całą wypowiedź Ace’a Frehleya.

Pożegnalna trasa koncertowa Kiss wystartuje na początku 2019 roku, a już 18 czerwca grupa wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie. Dzisiaj trafiły bilety w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation, a 9 listopada o godzinie 10.00 trafią bilety do sprzedaży ogólnej.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 13.11.2018, 08:23 #1
Peter Criss to chyba tylko będzie wchodził na na 2 minuty i 45 sekund, żeby zaśpiewać "Beth". Ale takie koncertowe niespodzianki pt: "...a teraz na scenie Ace Frehley i "Shock Me"!!!" bardzo mile widziane. I niech nie zapomną i Vinniem Vincencie i Bruce Kulicku.
Zobacz także
Newsy 169V  
Newsy 278V  
0

Bokassa, zespół grający w trasie z Metallicą, zapowiedział nowy album [WIDEO]

mg | fot. Thomas Stavø Johnstone | 24 kwietnia 2019
Newsy 1011V  
0

Kortez zapowiada nowe wydawnictwo

rf | fot. Facebook | 24 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group