terazmuzyka.pl
Newsy 1569V  
mg | 9 lipca 2019
2

K.K. Downing (eks Judas Priest) wróci na scenę po niespełna dziesięciu latach

Były gitarzysta Judas Priest ostatni raz na scenie pojawił się pod koniec 2009 roku. Niedawno ogłosił sceniczny powrót i jest z tego powodu niezwykle podekscytowany.

K.K. Downing i Ross „The Boss” Friedman ogłosili, że zagrają wspólnie na Bloodstock Open Air 2019, który odbędzie się w brytyjskim Derbyshire w sierpniu. Były gitarzysta Judas Priest powróci tym samym na scenę po niespełna dziesięciu latach – jego ostatnim występem jest koncert z Judas Priest z października 2009 roku, kiedy wraz z zespołem promowali album „Nostradamus” w Japonii.

K.K. Downing: Ripper był lepszym wokalistą niż Rob Halford

K.K. Downing przyznał, że niezwykle cieszy się ze scenicznego powrotu:

Jestem zachwycony i naprawdę nie mogę się doczekać, żeby wraz Rossem przywitać naszych fanów ze sceny. Dla mnie, jak wiadomo, będzie to powrót po zdecydowanie zbyt długiej nieobecności, dlatego mam nadzieję zobaczyć sporo znajomych twarzy podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Prawdziwy metalowiec dla prawdziwych metalowców podczas najlepszego metalowego festiwalu w Wielkiej Brytanii.

Na Bloodstock Open Air 2019, który odbędzie się między 8 a 11 sierpnia, zagrają między innymi: Sabaton, Anthrax, Scorpions, Dimmu Borgir, Anthrax, Cradle of Filth, Children of Bodom czy Parkway Drive.

K.K. Downing rozstał się z Judas Priest w 2011 roku i przez pewien czas przestał pojawiać się mediach. Obecnie chętnie udziela wywiadów, w których komentuje obecne poczynania swojego byłego zespołu – często jest niezwykle krytyczny. Mimo takiej sytuacji, był mocno zdziwiony, gdy grupa nie poprosiła go o zastąpienie chorego Glenna Tiptona.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Vampirro dodano: 09.07.2019, 16:37 #1
Ciekawego kompana sobie znalazł. Fajnie by było, gdyby zamiast grać stare numery, stworzyli razem jakiś nowy materiał.
TransRebel [93.176.***.***] dodano: 09.07.2019, 17:03 #2
Ich metalowe Ego (jego I Roba) jest niedozniesienia.Metalowi Bogowie,widać przywłaszczyli sobie tytuł na stałe,niedługo zechcą by im pomniki stawiać.
Zobacz także
Newsy 151V  
Newsy 1135V  
14

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group