terazmuzyka.pl
Pitbulek 982V  
mg | 30 stycznia 2019
2

Kłótnia o Kiss: Gene Simmons atakuje Ace'a Frehleya, ten ostro odpowiada

Kto liczył na powrót Ace’a Frehleya na pożegnalną trasę Kiss, ten może o tych marzeniach szybko zapomnieć. Panowie pokłócili się w mediach i raczej ręki sobie nie podadzą.

Zbliża się pożegnalna trasa koncertowa Kiss. Wielu fanów liczyło, że na scenie zobaczą nie tylko aktualnych, ale i byłych członków zespołu – z naciskiem na Ace’a Frehleya. Początkowo panowie z Kiss dyplomatycznie, ale pozytywnie wypowiadali się na temat ewentualnych scenicznych powrotów ich kolegów z lat minionych.

Kiss zapowiada fenomenalny show sceniczny [WIDEO]

Ostatni wywiad dla „Guitar World” chyba jednak przekreślił wszystkie te plany. Zaczęło się od wypowiedzi Gene’a Simmonsa:

Ace i Peter [Criss] dostali trzy szanse. Byli w zespole i poza nim – wyrzuceni – trzykrotnie. Dragi, alkohol, złe i nieprofesjonalne zachowanie... Nie poradzili sobie ze swoimi obowiązkami. Odpowiadając krótko – bardzo chcielibyśmy Ace’a i Petera w naszych szeregach. Jeśli oni tego nie chcą, nie będzie to nasza wina. Ale już nigdy nie wrócą do Kiss (...) Czy z radością przyjmiemy ich na scenie na utwór lub dwa? Zdecydowanie. Czy Ace i Peter mogliby z nami grać pełne koncerty wieczór po wieczorze? Nie ma takiej możliwości.

- odpowiedział lider zespołu. W podobnym tonie wypowiedział się Paul Stanley.

Wypowiedź nie umknęła Frehleyowi, który natychmiast napisał w swoich mediach społecznościowych:

Gene, pamięć ci szwankuje! Nigdy NIE ZOSTAŁEM WYRZUCONY z Kiss, dwukrotnie (nie trzykrotnie) opuściłem jego szeregi z własnej woli, ponieważ ty i Paul macie świra na punkcie kontroli, nie jesteście godni zaufania i trudno się z wami pracuje!

- zaczął muzyk. I kontynuował:

Twoje kłamliwe uwagi dotyczące moich złych nawyków kosztowały mnie przez lata miliony dolarów. Teraz, kiedy jestem trzeźwy od 12 lat, wciąż mówisz, że nie można mi ufać w kwestii całonocnych show! Cóż, to właśnie robię od 12 lat z różnymi wcieleniami The Ace Frehley Band – tak dla informacji twojej i Paula!

Starałem się być miły i przyjacielski, gdy zapraszałem ciebie i Paula do nagrań moich solowych płyt dla eOne Music. Dałem wam po egzemplarzu moich cennych gitar – Gibson Les Paul 59’. Dzisiejsze wypowiedzi dowiodły jednak, że jesteś tylko dupkiem uzależnionym od seksu, który został pozwany przez wiele kobiet, a który stara się to wszystko zamieść pod dywan!

Cóż, rękawiczki zostały zdjęte po tych strasznych wypowiedziach i wydaje mi się, że to dla was faktycznie będzie „pożegnalna trasa”!

Cały komentarz Ace’a Frehleya w języku angielskim możecie przeczytać na profilu artysty w serwisie Facebook

Pożegnalna trasa koncertowa Kiss obejmie również nasz kraj – 18 czerwca 2019 Kiss po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Grupa da koncert w krakowskiej Tauron Arenie.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wattie [82.115.***.***] dodano: 30.01.2019, 20:42 #1
Fajnie byłoby zobaczyć oryginalny skład, pozostaje tylko wspomnienie koncertu w Pradze w 1996. Ale i tak czekam z niecierpliwością na 18.06.....
K.K. Downing [109.196.***.***] dodano: 01.02.2019, 12:37 #2
Mimo iż Gene to kawał dupka, to może i ma odrobinę racji, jak się komuś daje szanse, a ten nawala, a potem daje się mu jeszcze drugą szanse i znowu coś idzie nie tak, to na trzecią szansę się już nie zasługuje. Z drugiej jednak strony każdy wie, jak pazerny na kasę jest Gene i Paul, póki w zespole jest Eric Singer i Tommy Thayer, podział kasy nie jest równy, więc większość idzie na konto Gena i Paula, gdyby Ace i Peter wrócili, na pewno nie zgodziliby się na takie traktowanie. Chociaż ich powrót do zespołu być może przełożyłby się na większe zainteresowanie trasą i te skandalicznie drogie pakiety meet & greet.
Zobacz także
Pitbulek 6286V  
7

Ogłoszono pierwsze na świecie heavymetalowe miasto

rf | fot, RWhite | 16 kwietnia 2019
Pitbulek 2235V  
1

Corey Taylor (Slipknot) się zaręczył [FOTO]

rf | fot. Rebecca Davis | 8 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group