terazmuzyka.pl
Koncerty 727V  
rf | 11 lipca 2019
0

Kolejne pociągi na Pol'and'Rock Festival. Sprawdź trasy

Dobra wiadomość dla mieszkańców kolejnego województwa! Będą dodatkowe pociągi na Pol’and’Rock Festival.

Jak informują organizatorzy Pol’and’Rock Festival uruchomione zostaną dodatkowe połączenia na tę imprezę. Tym razem ratunek idzie dla festiwalowiczów z województwa kujawsko-pomorskiego.

Mateusz Morawiecki zapewnia, że będą pociągi na Pol'and'Rock Festival

W opublikowanej wiadomości możemy przeczytać:

Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego wraz z przewoźnikiem Arriva Polska uruchamiają specjalne pociągi:

Specjalne pociągi uruchomione zostaną 31 lipca, czyli na dzień przed rozpoczęciem tegorocznego festiwalu i kursować będą przez 4 dni.

Pociągi relacji Toruń Główny – Kostrzyn i Kostrzyn – Toruń Główny przeznaczone są dla mieszkańców województwa i zatrzymywać się będą wyłącznie na 3 stacjach: Toruń Główny, Bydgoszcz Główna i Kostrzyn.

Wszystkie informacje, które dla Was zdobywamy, na bieżąco zamieszczamy też na stronie: https://polandrockfestival.pl/live/jak-dojechac-na-festiwal

Wcześniej dodatkowe połączenia postanowiły uruchomić między innymi województwa zachodniopomorskie i pomorskie. O uruchomieniu dodatkowych połączeń poinformował także premier Mateusz Morawiecki:

Po rozmowie z @jbrudzinski i min. @elzbietawitek, w trosce o bezpieczeństwo uczestników festiwalu w Kostrzynie nad Odrą, poleciłem min. @AMAdamczyk przygotowanie pociągów, które dowiozą uczestników na miejsce. Będzie on także zabezpieczony przez służby podległe @MSWiA_GOV_PL.

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Na imprezie zagrają między innymi: Crossfaith, Horskh, Lordi, Prophets Of Rage, Kult, Crystal Fighters, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 228V  
9

Ørganek zapowiada trasę koncertową [DATY]

rf | fot. Itokyl | 17 września 2020
Koncerty 1022V  
5

Open'er Festival 2021. Znamy kolejnego headlinera!

mg | fot. Iksnigo | 16 września 2020
Koncerty 244V  
0

Steel Panther zagra w Polsce dwa koncerty w 2021 roku [DATY, BILETY]

mg | fot. David Jackson | 1 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group