terazmuzyka.pl
Film / serial 766V  
mg | fot. Netflix | 19 czerwca 2019
0

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie pobiła rekord platformy Netflix

Według nieoficjalnych danych film „Zabójczy rejs” okazał się rekordzistą oglądalności platformy Netflix – jeśli weźmiemy pod uwagę trzy pierwsze dni od premiery.

Wyreżyserowany przez Kyle'a Newachecka film „Zabójczy rejs” już po pierwszym zwiastunie zapowiadał się na przebój Netflixa. Sugerowała to chociażby gwiazdorska obsada – w filmie główne role zagrali bowiem Jennifer Aniston i Adam Sandler.

Serwis Variety poinformował – powołując się na nieoficjalne dane – że w pierwszych trzech dniach od premiery film odtworzono ponad 30 milionów razy (niespełna 13,4 miliona w samych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Niedługo później informację o rekordzie potwierdził rzecznik Netflixa, ale jednocześnie nie podał szczegółowych danych. Wiele wskazuje na to, że komedia kryminalna może pokonać innego rekordzistę – film „Nie otwieraj oczu”, który w pierwszym tygodniu odtworzono 45 milionów razy.

O czym opowiada film? Oto krótki opis:

Nowojorski policjant w końcu zabiera swoją żonę na długo obiecywane wakacje w Europie. Dzięki przypadkowemu spotkaniu w samolocie para otrzymuje zaproszenie na jacht należący do starszego miliardera Malcolma Quince’a. Gdy ten zostaje zamordowany, małżonkowie stają się głównymi podejrzanymi w sprawie rodem z klasycznego kryminału.

- opisuje film Netflix.

Poniżej jego oficjalny zwiastun:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
2

„Martwe zło” powróci

rf | 8 października 2019
2

Martin Scorsese: Filmy Marvela to nie kino

rf | fot. Siebbi | 5 października 2019
1

„Kult. Film” wkrótce w kinach

rf | 30 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group