terazmuzyka.pl
Pitbulek 3441V  
mg | 15 czerwca 2018
4

Komu Robbie Williams pokazał środkowy palec? Sprawa wyjaśniona

Wczorajsza ceremonia otwarcia rosyjskiego Mundialu stała pod znakiem skandalu, którego bohaterem stał się Robbie Williams. Artysta podczas występu wykonał obraźliwy gest do kamery.

Ceremonia otwarcia mistrzostw świata w Rosji przejdzie do historii z kilku powodów. Nie tylko została mocno skrócona i uproszczona, zdaniem niektórych przeszła przez to właściwie bez echa, ale również z powodu zachowania muzycznej gwiazdy tej ceremonii – Robbiego Williamsa. To właśnie o jego wybryku mówi się obecnie znacznie więcej, niż o samym otwarciu Mundialu.

Slash ujawnił miesięczne zarobki w związku z kosztownym rozwodem

Artysta podczas wykonywania utworu „Rock DJ” wystawił środkowy palec w stronę kamery. Szybko pojawiło się pytanie – co właściwie miał na myśli? Najprawdopodobniejszą teorią jest ta mówiąca o reakcji na ostre i nieprzychylne komentarze, które pojawiły się w mediach zaraz po tym, jak ogłoszono, że Williams zaśpiewa w Rosji. „Sprzedał się Putinowi” można było przeczytać w wielu prasowych i internetowych publikacjach – najostrzejsze były brytyjskie media.

Potwierdzeniem teorii wydaje się fakt, że podczas wykonywania wspomnianego utworu Williams zmienił jego tekst – zamiast „Every night/Pimpin' ain't easy” zaśpiewał „Most of them fleece me/I did this for free”. W ten sposób przekazał, że nie wziął żadnych pieniędzy za występ, a sam gest został skierowany do wszystkich krytyków i hejterów.

Tak czy inaczej, zachowanie Williamsa zostało ostro skrytykowane, a niektóre stacje telewizyjne – jak chociażby amerykański Fox – przeprosiły swoich widzów za to, co zobaczyli na ekranie. Robbie Williams nie odniósł się do całego zajścia. 


W inauguracyjnym meczu Rosja pokonała Arabię Saudyjską 5:0. Dziś kolejne trzy spotkania – jedno z grupy A i dwa z grupy B. 

Mistrzostwa Świata odbywać się będą od 14 czerwca do 15 lipca. Na tegorocznym mundialu zaprezentuje się reprezentacja Polski. Nasza narodowa drużyna zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca, godz. 16:00). 

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
czytelnik "GW" [77.111.***.***] dodano: 16.06.2018, 19:33 #1
A w "Wyborczej" pisali, że pokazał Kaczyńskiemu.
Pokaż odpowiedzi (3)
Zobacz także
Pitbulek 1788V  
8

Korn pozwał byłego perkusistę

rf | 5 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group