terazmuzyka.pl
Koncerty 2499V  
rf | fot. Raph_PH | 5 sierpnia 2020
22

Guns N' Roses ogłosili europejską trasę 2021. Co z koncertem w Polsce?

Zespół Guns N’ Roses miał wystąpić 17 czerwca 2020 roku w Warszawie. Impreza nie zostanie przeniesiona.

Koncert Guns N’ Roses, który miał się odbyć 17 czerwca 2020 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie nie zostanie przeniesiony. Grupa poinformowała o przeniesieniu części europejskich koncertów na 2021 rok, ale wśród nich zabrakło warszawskiego koncertu.

W oświadczeniu organizatora możemy przeczytać:

Z przykrością informujemy, że nie było możliwości zmiany terminu koncertu Guns N’ Roses zaplanowanego na 17 czerwca 2020 na PGE Narodowym w Warszawie.

Co z zakupionymi biletami? Organizator proponuje wymianę biletów na voucher:

Organizator wydarzenia chciałby zaproponować Państwu zastąpienie biletów voucherem, który można zrealizować na dowolne wydarzenie organizowane przez Live Nation sp. z o.o. dostępne na Ticketmaster.pl

Poniżej znajduje się lista przeniesionych koncertów Guns N' Roses.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze (22)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kris164 [82.160.***.***] dodano: 05.08.2020, 12:43 #1
Wolałbym swoją kasę niż jakiś voucher.
Justyna [37.248.***.***] dodano: 05.08.2020, 15:14 #2
Voucherem nie jestem zainteresowana. Płaciłam gotówką, przyjmę gotówkę
Marcin [31.0.***.***] dodano: 05.08.2020, 15:42 #3
Ja już wystąpiłem o zwrot gotówki za 5 biletów. Zgodnie z którąś tarczą mają 6 miesięcy na zwrot. Także w grudniu może dostanę kasę.
Arekkoko [188.146.***.***] dodano: 05.08.2020, 15:48 #4
Jaki Qrwaaaa voucher!!!!!
Nie jestem zainteresowany innym wydarzeniem
Zwrotu kasy żądam!!!!!!!!
Tom [83.24.***.***] dodano: 05.08.2020, 16:16 #5
Może zwrot będzie szybciej, za koncert majowy dostałem po 2 miesiącach. Co i tak uważam za zbojecki prawo, dlaczego mamy komuś kredytować działalność przez 108 dni.
Justyn [5.173.***.***] dodano: 05.08.2020, 17:23 #6
Trzy razy do mnie pisali o voucherach i trzy razy im odmówiłam, czekam na kase.
Zdegustowana jestem postępowaniem firmą Ticketmaster
Krzyk [5.173.***.***] dodano: 05.08.2020, 17:35 #7
Już kiedyś mówili że dla Polaków i żydów nie będą grali więc nie ma co ich żałować
Pokaż odpowiedzi (2)
Piotrek z Wro [31.11.***.***] dodano: 05.08.2020, 17:42 #10
Być może sprzedaż biletów była mniejsza niż oczekiwano. Gdyby przenieść koncert do Wrocławia byłaby szansa na przyjazd Niemców i Czechów.
Banan [217.97.***.***] dodano: 05.08.2020, 17:54 #11
To jakaś kpina płacisz nie małe pieniądze, a oni vocher? Na co? Mają pewność że jakaś impreza się odbędzie? I naciąganie kolejne dokup ubezpieczenie gdzie w pierwszym punkcie jest napisane że w takich przypadkach nie działa. Zostaje czekać 180 dni już nigdy więcej nie kupię tam biletu a koncerty kupię sobie na DVD :(
Yen [79.185.***.***] dodano: 05.08.2020, 19:11 #12
Czy ktoś wie co ze zwrotem pieniędzy z ebilet?
Wystarczy napisać maila czy jest jakiś formularz może?
Magda [5.173.***.***] dodano: 05.08.2020, 20:14 #13
Już 2 razy mailowo odpisywalam, że nie chce voucher 'a.
flendżer [212.244.***.***] dodano: 05.08.2020, 20:43 #14
Rozumiem ludzi pokrzywdzonych przez ową "zarazę",którzy bilety kupowali jeszcze przed jej wybuchem.Natomiast tych naiwniaków,którzy kupują bilety na przyszłoroczne imprezy/koncerty-ni chu chu.Przecież to całe gumno dopiero się rozkręca,a te wszystkie tiketmastery itp podejrzewam,że właśnie bankrutują.Chyba,że te tzw woułczery będą przekierowywane na naszego krula Zenka jako koncerty samochodowe.Polak potrafi,da radę.Żenek śpiewający namiastkę Gunsów-November Rain w krajowej wersji-liściopadowy DY(skoteka)SZ(arego)CZ(łowieka)!?!Taka moja chora wyobraźnia
skurwesyn [82.43.***.***] dodano: 06.08.2020, 00:19 #15
haha, współczuję wam, dlatego zawsze wolałem kupować bilety u konika w dzień koncertu, ewentualnie tydzień przed na allegro, a nie ku*wa, na przykład już teraz na czerwiec 2021 roku na kiss w łodzi. nie dość, że przez covid-19 impreza się może nie odbyć, to jeszcze nie wiadomo, czy członkowie kissu dożyją w komplecie owego koncertu, lol.
Janusz Trolowicz [217.96.***.***] dodano: 06.08.2020, 07:18 #16
przecież rock i metal umarły to po co kupować bilety na takie zespoły, nie lepiej na disco polo, albo Taylor Swift?
Pokaż odpowiedzi (1)
Dd11 [92.40.***.***] dodano: 06.08.2020, 13:28 #18
W cywilizowanych krajach kasę oddają bez zająknięcia. Po odwołaniu koncertu Pearl Jam w Londynie kasę oddali bez gadania i dają pierwszeństwo zakupu biletu na przyszły rok. Ticketmaster i inne podobne to banda pijawek.
Tommy [87.207.***.***] dodano: 06.08.2020, 14:11 #19
Bez Izzy'ego to jak w Pretty Tied Up: Once there was this rock and roll band rollin on the streets / Time went by and it became a joke.
Ania [5.173.***.***] dodano: 06.08.2020, 16:43 #20
Ja chcę Gunsów nie voucher