terazmuzyka.pl
Koncerty 725V  
rf | 27 maja 2020
3

Koncerty plenerowe i kina wracają już wkrótce. Kolejny etap odmrażania polskiej gospodarki

Poznaliśmy plan kolejnego etapu odmrażania polskiej gospodarki. Obejmie on między innymi koncerty plenerowe i kina.

W środę rano premier Mateusz Morawiecki podał plan kolejnego etapu odmrażania polskiej gospodarki. Ucieszą się z niego szczególnie wielbiciele kin i koncertów. Będą jednak pewne ograniczenia.

Od 6 czerwca funkcjonowanie wznowią kina, teatry i opery. Widzowie jednak będą musieli pamiętać o zachowaniu odległości dwóch metrów od innych osób, zasłanianiu ust i nosa (maseczki będą obowiązkowe w miejscach zamkniętych, jak kina i teatry, ale nie będzie obowiązku noszenia ich na zewnątrz) oraz o stosowaniu się do innych ograniczeń sanitarnych.

Minister Gliński poinformował też, że od 30 maja będzie można organizować koncerty i inne imprezy plenerowe, ale tylko do 150 osób i przy zachowaniu ograniczeń sanitarnych.

Zakaz organizacji imprez masowych w Polsce wprowadzono w pierwszej połowie marca.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
JP3 [31.178.***.***] dodano: 27.05.2020, 12:24 #1
Kulawy niepokalany z żoliborza i jego klika odmrożą wszystko przed tzw. wyborami ... a potem niech się dzieje co chce - aby tylko adrian wygrał !!!
the buckteria [83.20.***.***] dodano: 27.05.2020, 14:20 #2
Czyli obowiązuje zasada: "kto 1-szy ten lepszy"?. Rozumiem też że pogo odpada?... To proponuję jeszcze przywrócić festiwale letnie na które wybiera się normalnie kilka tysięcy ludzi i zrobić je dla garstki.
Five Fingers Fist Fuck [178.217.***.***] dodano: 27.05.2020, 14:39 #3
Mamy obecnie najwięcej zachorowań do początku roku. Cały marzec i kwiecień spinaliśmy tyłki, żeby się bronić przed straszliwą epidemią. Teraz kiedy mamy najwięcej przypadków, epidemii już nie ma. Mędrcy to, czy debile? Wydali miliardy na tarcze antykryzysowe. Tylko kto ten kryzys spowodował. Wirus, czy polityka pisiorów?
Zobacz także
Koncerty 362V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 674V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group