terazmuzyka.pl
Film / serial 371V  
mg | 27 maja 2019
0

„Koniec poszukiwań” – zobacz nowy teaser 3. serii „Domu z papieru”

Już w drugiej połowie lipca swoją premierę będzie miał trzeci sezon niezwykle popularnego „Domu z papieru”. Netflix opublikował właśnie ciekawy teaser produkcji.

Wykupiony przez Netflix hiszpański serial „Dom z papieru” początkowo podzielony został na dwie części i obie trafiły do niezwykle popularnej platformy. Produkcja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród fanów, którzy szybko pokochali tę serię – mimo kilku absurdalnych błędów i niespójności w scenariuszu. To jedna z tych produkcji, od której po prostu nie można się oderwać.

„Stranger Things 3” na oficjalnym zwiastunie [WIDEO]

Ponieważ w Netflixie zauważono ogromny potencjał w serialu opowiadającym o bardzo śmiałym skoku na mennicę narodową w Hiszpanii, zdecydowano się na kontynuowanie historii. Fani przez wiele ostatnich miesięcy głowili się, jak zostanie poprowadzona fabuła nowej serii.

Opublikowany właśnie teaser nie odpowiada na zbyt wiele pytań, ale ciekawie nawiązuje do innych produkcji Netflixa (międy innymi „Stranger Things”):

Trzeci sezon serialu, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, zadebiutuje na platformie Netflix 19 lipca.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Kina otworzą się 6 czerwca? Niestety nie wszystkie

rf | fot. Zygmunt Put | 3 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group