terazmuzyka.pl
Newsy 591V  
rf | 17 lipca 2019
4

Korn chce nagrać płytę z przeróbkami

Jonathan Davis przyznał, że myśli o nagraniu płyty z przeróbkami, jednak odradzają mu to menadżerowie Korna.

Wokalista zespołu Korn, Jonathan Davis, przyznał w rozmowie z „Sam Coare”, że marzy mu się nagranie płyty z przeróbkami.

Jonathan Davis wskazuje album, którego stworzenie było najtrudniejsze

W wywiadzie powiedział:

Mam taką nadzieję, że nam się uda. Mamy już cztery albo pięć przeróbek i kiedy uzbieramy na całą płytę, prawdopodobnie kiedyś ją nagramy.

Ale za każdym razem, kiedy się za to zabieramy, przychodzi menadżer i mówi: „Są do kitu. Dlaczego chcecie to wypuszczać?”. A mamy w zanadrzu naprawdę dobre przeróbki. Mam nadzieję, że pewnego dnia taka płyta ujrzy światło dzienne.

Zespół Korn w przeszłości chętnie sięgał po materiał innych artystów. Na jego koncertach i na jego płytach można było usłyszeć między innymi „One” Metalliki, „Creep” Radiohead, „Another Brick In The Wall” Pink Floyd i „Word Up!” Cameo.

Tymczasem Korn przygotowuje się do wydania nowego albumu studyjnego. „The Nothing” ukaże się 13 września. O nowej płycie Davis powiedział magazynowi „Kerrang!”:

To płyta, z której jestem naprawdę, naprawdę, naprawdę dumny. Bardzo ciężko na to pracowałem. Podobnie jak pozostali muzycy, którzy wykonali kawał dobrej roboty. To bardzo mroczny album.

W zasadzie to jest płyta opowiadająca o wszystkich rzeczach, które przytrafiły mi się w ubiegłym roku [żona wokalisty zmarła w sierpniu 2018 roku – przyp. mg]. Jest dla mnie bardzo emocjonalna, ale tak musiało być. Nie mogę się doczekać, aż ludzie jej posłuchają. Naprawdę poświęciłem wiele czasu, żeby osiągnąć taki efekt. Nie ingerował w to żaden producent. Pojawiały się osoby, które chciały, abym to zrobił tak, a tamto inaczej – wszyscy dorzucali swoje trzy grosze. Ostatecznie zdecydowałem się ich wszystkich wywalić i powiedziałem: „Skończę, kiedy skończę”. Zamknąłem się w studiu, wiele czasu poświęciłem na rozmyślanie, uzdrawiałem się tworząc moją sztukę. Kilka miesięcy później wyszedłem, a praca została wykonana. Nie mogę się doczekać, aż tego posłuchasz.

Trakclista „The Nothing”:

 1. The End Begins
 2. Cold
 3. You’ll Never Find Me
 4. The Darkness is Revealing
 5. Idiosyncrasy
 6. The Seduction Of Indulgence
 7. Finally Free
 8. Can You Hear Me
 9. The Ringmaster
 10. Gravity Of Discomfort
 11. H@rd3r
 12. This Loss
 13. Surrender To Failure
Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wielebny Roman Niewiara [93.179.***.***] dodano: 17.07.2019, 11:20 #1
"Another Brick in the Wall" oraz "Word Up" w ich wykonaniu były świetne. Gdyby zrobili je z taką werwą jak powyższe, byłoby super. Raczej nie porywałbym się na super znane kawałki, celowałbym w jakieś zapomniane numery. Nowa aranżacja, i gitara Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (1)
Menadżer Korna [37.248.***.***] dodano: 17.07.2019, 22:46 #3
Jutro o 17 nowy teledysk Korna!
Aardeth [89.64.***.***] dodano: 18.07.2019, 15:28 #4
Dla mnie bomba... Dotychczas to co robili z coverami było świetne Mrugnięcie zwłaszcza ostatni We Care A Lot Faith No More było kapitalne Mrugnięcie kocham KoRna i zupełnie mam gdzieś hejterów. Nie jest to może najlepszy zespół na świecie, ale ma to coś i za to ich uwielbiam Uśmiech a co do jednego gościa, który tu usilnie wszystkich przekonywał, że KoRn powinien się rozpaść dekadę temu to informuję, że mam to w dupie co sądzisz. Tak samo ludzie, którzy piszą tu te stosy głupot, że nikt ich nie słucha też nie specjalnie mnie obchodzi, bo po koncertach jakoś tego nie widać. Peace
Zobacz także
Newsy 540V  
1

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 z potężnym wzmocnieniem składu [LISTA]

mg | fot. Radoslaw Kazmierczak | 11 grudnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group