terazmuzyka.pl
Newsy 1053V  
rf | 13 września 2019
3

Korn udostępnił album „The Nothing” w sieci [AUDIO]

Dzisiaj premierę ma nowy album Korna, „The Nothing”. Płyta trafiła nie tylko do sklepów, ale także do sieci. Jak ją oceniacie?

Nowy album zespołu Korn ukazał się 13 września pod tytułem „The Nothing”. Płytę można odsłuchać w portalach streamingowych, a także na oficjalnym kanale YouTube Korna.

Jonathan Davis mówi, czy Korn wymyślił nu metal

Poniżej możecie wysłuchać nowego albumu Korna w całości.

Jaką koncepcję dotyczącą nowej płyty miał zespół?

Głęboko wewnątrz Ziemi żyje nadzwyczajna siła. Tylko nieliczni są świadomi wielkości/ważności i znaczenia tego miejsca, gdzie dobro/zło, ciemność/jasność, błogość/cierpienie, strata/zysk oraz nadzieja/rozpacz istnieją jako jedność, wyrywając nam każdy moment z naszego życia. Jest to miejsce, gdzie jasne i ciemne moce przytwierdzają się do naszej duszy i wpływają na nasze emocje, wybory, postrzeganie i w końcu na całe nasze istnienie. Jest to małe królestwo i jedyne miejsce, gdzie istnieje balans pomiędzy tymi dynamicznymi siłami – gdzie dusza znajduje swoje schronienie. Witajcie w THE NOTHING

- przekazał Jonathan Davis na temat tego, o czym opowiada album „The Nothing”.

Jak oceniacie nowy album Korna? Czy zespół po tylu latach potrafi zaproponować jeszcze coś świeżego i czymś zaskoczyć? Napiszcie w komentarzach i podzielcie się swoją oceną w ankiecie.

Sonda - wypowiedz się!

Jak oceniasz nową płytę Korna?

5 (najlepiej)
38% (48 głosów)
4
38% (48 głosów)
3
17% (22 głosy)
2
4% (6 głosów)
1 (nagorzej)
0% (1 głos)
Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
suszony karpik [94.75.***.***] dodano: 13.09.2019, 15:39 #1
zaczynam odsłuch, początek typowo kornowy, ostro i melodyjnie, bas szarpie wątrobę
13 [94.254.***.***] dodano: 17.09.2019, 00:14 #2
Jako fan Korna z lat liceum byłem tymi ludźmi i ich muzyką naprawdę zafascynowany. Słuchałem ich pierwszych czterech płyt tyle razy, że do dziś mogę je odtworzyć w myślach w całości. Potem miałem przerwę od Korna na dobrych kilka lat, nie śledziłem ich wydawnictw, więc straciłem kontakt z ich twórczością i kiedy sporadycznie docierały do mnie nuty ich ostatnich utworów... byłem trochę zażenowany. Zupełnie straciłem punkt odniesienia do Korna. Kiedy już w ostatnich latach doszły mnie wieści o powrocie Heada do zespołu, pierwsza miłość odżyła. Paradigm Shift ma fajne nuty, to spójna, nowoczesna płyta, świetna do samochodu, bo dość mocno wygładzona i buja.
Serenity Of Suffering było lepsze. Czuć było, że chłopaki lepiej się już dogadają po przerwie i album jest pełen unikalnych dźwięków, wstawek, miłych drobiazgów, na które ja zawsze zwracałem w muzyce Korna uwagę, bo jest ich tam pełno! Super płyta, ale wciąż nawet w części nie zapowiada tego, co miało nadejść wraz z The Nothing. Trzynasty album Korn jest po prostu ogromny! Piękny! Bogaty! Jest co najmniej tak dobry jak kiedyś, jak zawsze był dla mnie: sprawiający że bujając się krzyczę wulgaryzmy po angielsku czasu, żeby móc stwierdzić czy ze wszystkich stanie się moją pierwszą i ulubioną ale na pewno będzie płytą której słuchał będę końca życia.
10/10
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 906V  
9

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1187V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group