terazmuzyka.pl
Newsy 9342V  
rf | 18 kwietnia 2017
1

Korn z 12-letnim basistą na żywo [WIDEO]

Korn ruszył w trasę z 12-letnim Tye Trujillo, synem Roberta Trujillo z Metalliki. Zobacz jak wypadł na żywo.

17 kwietnia 2017 roku ruszyła trasa zespołu Korn po Ameryce Południowej. Nie byłoby w tej wiadomości niczego szczególnego, gdyby nie to, że w składzie grupy zadebiutował 12-letni basista, syn Roberta Trujillo, Tye.

James Hetfield narratorem w filmie o pornografii

Wieść o tym, że basista Korna, Fieldy, nie weźmie udziału w trasie po Ameryce Południowej zszokowała fanów kilka tygodni temu. Nie są znane powody jego nieobecności, ale członkowie Korna zapewniają, że w maju Fieldy powróci do składu. Jeszcze bardziej elektryzująca okazała się wiadomość, że Fieldy’ego zastąpi 12-letni syn Roberta Trujillo z Metalliki. W oficjalnym oświadczeniu Korn napisał:

17 kwietnia Korn rozpocznie trasę po Ameryce Południowej, która obejmie koncerty w Kolumbii, Brazylii, Argentynie, Chile i Peru. Z powodu nieprzewidzianych okoliczności, Fieldy nie będzie w stanie wziąć udziału w koncertach, do zespołu dołączy więc specjalny gość. Obowiązki basisty przejmie Tye Trujillo, 12-letni syn Roberta Trujillo z Metalliki i członek północnokalifornijskiego zespołu The Helmets. Jesteśmy zawiedzeni, że nie będzie z nami Fieldy’ego, ale jednocześnie podekscytowani możliwością zagrania paru koncertów z tak młodym muzykiem, jak Tye. Nie możemy doczekać się powrotu naszego brata Fieldy’ego, kiedy ruszymy w maju na trasę po Stanach.

Fieldy powróci do Korna na festiwalu Carolina Rebellion, 6 maja.

Pierwszy koncert Korna z Tye Trujillo już za nami. Odbył się on w Kolumbii. Poniżej możecie przekonać się, jak Tye Trujillo wywiązał się ze swojego zadania:

Korn: „Right Now” i „Here To Stay”

Korn: „Falling Away From Me”

Korn: „Blind”

Korn: „Bass & Drum Solo”

Korn na Festiwalu Legend Rocka

15 sierpnia 2017 roku Korn będzie gwiazdą 11. Festiwalu Legend Rocka, który odbędzie się w Dolinie Charlotty. Bilety dostępne są w serwisie Ticketpro.pl i można je kupić w następujących cenach:

  • I sektor - 250zł
  • II sektor - 200zł
  • III sektor - 150zł
Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lemmysomemoney dodano: 18.04.2017, 17:36 #1
No i brawo dla dzieciaka!
Koncert już wkrótce
  • Korn
  • Data i miejsce koncertu: 15 sierpnia 2017
    Dolina Charlotty
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group