terazmuzyka.pl
Newsy 1118V  
rf | 6 sierpnia 2019
0

Korn zagra bez Munky'ego. Wiemy, kto go zastąpi

Kilka najbliższych koncertów Korn zagra bez swojego gitarzysty, który ma dobry powód, by opuścić trasę.

Najbliższe koncerty, które odbędą się między 6 a 11 sierpnia zespół Korn zagra bez udziału Munky’ego. Gitarzysta opuści część trasy z Alice In Chains, żeby być w domu z żoną, która spodziewa się córki. Jego miejsce zastąpi J. R. Bareis, znany z zespołu Love And Death.

Zobacz najnowszy teledysk Korna

Nowy album grupy Korn nazwany „The Nothing” opublikowany zostanie 13 września nakładem Roadrunner/Elektra. W studiu nagraniowym zespół wsparł producent Nick Raskulinecz, który współpracował z grupą przy ich poprzednim wydawnictwie – „The Serenity Of Suffering” z 2016 roku.

Jaką koncepcję dotyczącą nowej płyty miał zespół?

Głęboko wewnątrz Ziemi żyje nadzwyczajna siła. Tylko nieliczni są świadomi wielkości/ważności i znaczenia tego miejsca, gdzie dobro/zło, ciemność/jasność, błogość/cierpienie, strata/zysk oraz nadzieja/rozpacz istnieją jako jedność, wyrywając nam każdy moment z naszego życia. Jest to miejsce, gdzie jasne i ciemne moce przytwierdzają się do naszej duszy i wpływają na nasze emocje, wybory, postrzeganie i w końcu na całe nasze istnienie. Jest to małe królestwo i jedyne miejsce, gdzie istnieje balans pomiędzy tymi dynamicznymi siłami – gdzie dusza znajduje swoje schronienie. Witajcie w THE NOTHING

- przekazał Jonathan Davis na temat tego, o czym opowiada album „The Nothing”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 229V  
0

Łąki Łan publikuje teledysk i zapowiada nową płytę [WIDEO]

rf | fot. Adam Kliczek | 24 sierpnia 2019
Newsy 369V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group