terazmuzyka.pl
Koncerty 5398V  
mg | 6 marca 2017
13

Korn zagra na 11. Festiwalu Legend Rocka

Amerykańska formacja Korn została właśnie dołączona do składu odbywającego się w Dolinie Charlotty Festiwalu Legend Rocka.

Już od pewnego czasu organizator Festiwalu Legend Rocka wspominał, że chciałby zapraszać do siebie wykonawców nieco młodszych, niż ci, który zwykle w Dolinie Charlotty się prezentują. W tym roku to się udało, ponieważ do ogłoszonych wcześniej – między innymi Patti Smith czy ARW – dołączyła właśnie legenda nu-metalu, amerykańska formacja Korn.

Patti Smith na 11. Festiwalu Legend Rocka

Tak podsumował to ogłoszenie organizator na oficjalnej stronie imprezy:

Od dłuższego czasu zapowiadaliśmy próbę przesunięcia w czasie do lat 90. programu tej imprezy. Właśnie to nastąpiło. Pierwszy i od razu wielki koncert legendarnej grupy gromadzącej dziesiątki tysięcy ludzi.

Korn, który w Dolinie Charlotty pojawi się 15 sierpnia, słynie z bardzo ekspresyjnych, porywających publiczność koncertów, na których potrafi zagrać cover słynnego utworu w swój niepowtarzalny sposób. Grali trasy z wieloma gigantami rocka, jak chociażby Metallicą, System of a Down czy Limp Bizkit.

Bilety już w sprzedaży

Równo z ogłoszeniem wykonawcy jako jednej z gwiazd 11. Festiwalu Legend Rocka, do sprzedaży trafiły bilety na koncert. Wejściówki podzielone zostały na trzy kategorie, które uzależnione są od sektora – czyli odległości miejsca od sceny:

  • I sektor - 250zł
  • II sektor - 200zł
  • III sektor - 150zł

Bilety na koncert grupy Korn można znaleźć w serwisie Ticketpro.pl.

Korn – „Take Me”:

Korn – legenda rocka

Do tej pory Korn nagrał 12 płyt, które sprzedały się w nakładzie prawie 40 milionów sztuk. Osiem albumów amerykańskiego zespołu pokryło się platyną i wszystkie ich płyty znalazły się w Top 10 najbardziej prestiżowej listy amerykańskiego tygodnika Billboard.

„Life Is Peachy”, „Follow The Leader” czy „Untouchables” to już klasyczne albumy amerykańskiego zespołu. Grupa Korn dostała dwie nagrody Grammy m.in. za teledysk do utworu „Freak On The Leash”. Autorem tekstów w zespole jest wokalista Jonathan Davis

Komentarze (13)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
... dodano: 06.03.2017, 17:16 #1
Nie trawię tego festiwalu i obiecałam sobie, że więcej tam nie pojadę. Wiecie, że nie pozwalają się tam bawić? Trzeba siedzieć grzecznie na tyłku i słuchać. Jak dla mnie to KORN legendą jeszcze nie jest ( i nie wiadomo czy w ogóle będzie).
Pokaż odpowiedzi (7)
Wojtek Szczepaniak [83.20.***.***] dodano: 06.03.2017, 17:50 #9
@Kreatorzyca jak wygrywasz grammy, grasz na największych festiwalach przez ponad 20 lat, tworzysz podgatunek muzyki i sprzedajesz miliony płyt to nie jesteś legendą?
Pokaż odpowiedzi (2)
Jerzy [83.145.***.***] dodano: 06.03.2017, 20:08 #12
Nie wszyscy muszą jeździć na koncerty do Doliny - i super, będzie lepsza atmosferaUśmiech
Ja jeżdżę od początku ich organizowania i rzeczywiście było kiedyś lepiej...ale i tak będę (ELO, YES) i nikt mnie tam na siłę nie ciągnie. Jeden lubi Planta drugi Dylana a trzeci Modern Talking - i ok. Pozdrawiam miłośników muzykiUśmiech
Kuba Szkopański dodano: 15.08.2017, 10:21 #13
Transmisja z koncertu Korn będzie na żywo tutaj: http://hdstr(...)ka-2017/
Komentarze (13 opinii) Skomentuj
Koncert już wkrótce
  • Korn
  • Data i miejsce koncertu: 15 sierpnia 2017
    Dolina Charlotty
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group