terazmuzyka.pl
Koncerty 378V  
mg | 17 września 2019
1

Krakowski koncert The Neighbourhood wyprzedany. Co z Warszawą?

Choć do koncertów The Neighbourhood w Polsce pozostało jeszcze kilka miesięcy, jeden z występów już został wyprzedany. Co z drugim? Odpowiada organizator. 

Występy The Neighbourhood cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dla tych, którzy nie zdążyli kupić wejściówek na krakowski koncert organizator ma dobrą wiadomość. Wciąż znajdziecie wolne miejsca na koncert w Warszawie, który odbędzie się 13 lutego. Musicie się jednak spieszyć, ponieważ bilety znikają w szybkim tempie.

Grupa The Neighbourhood tworzy muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka. W muzycznym świecie zespół zasłynął kilka lat temu – w 2012 roku, po tym jak ukazał się ich pierwszy singiel pt. „Sweater Weather”. Krążek ten osiągnął w USA status podwójnej platyny. Do tej pory muzycy wydali trzy albumu studyjne. Pokryty złotem – „I Love You”, drugi – również bardzo wysoko notowany „Wiped Out!” oraz trzeci album zatytułowany po prostu „The Neighbourhood”, który miał swoją premierę 9 marca 2018 roku.

Utwory, które znalazły się na ostatnim albumie to m.in.: „Flowers”, „Scary Love”, „Nervous”, „Void”, „Softcore”, „Blue”, „Too Serious” oraz „Stuck With Me”. Artyści na swoim koncie mają również kilka wydawnictw EP. W 2012 roku w sprzedaży ukazały się dwa minialbumy formacji, tj. „I’m Sorry” oraz „Thank You”. Rok później grupa wydała kolejne EP zatytułowane „The Love Collection”. W 2017 roku odbyła się premiera minialbumu zatytułowanego „Hard”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Count Monte [83.26.***.***] dodano: 17.09.2019, 21:13 #1
wyprzedany? to chyba jakiś żart, a no tak świetna ta piramida z okiem na szyi blondyna...
Zobacz także
Koncerty 355V  
3

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group