terazmuzyka.pl
Koncerty 392V  
mg | 6 września 2019
0

Kreator, Lamb Of God i Power Trip w Polsce. Bilety trafiły do sprzedaży

Właśnie wystartowała sprzedaż biletów na przyszłoroczny koncert zespołów Kreator, Lamb Of God i Power Trip, który odbędzie się w Krakowie.

Zespoły Kreator, Lamb Of God i Power Trip ogłosiły wspólną europejską trasę koncertową pod hasłem State Of Unrest. Trasa rozpocznie się 27 marca w Sztokholmie, a zakończy 19 kwietnia w Brukseli. 2 kwietnia 2020 roku zespoły te zagrają w Tauron Arenie w Krakowie

Bilety na koncert właśnie trafiły do sprzedaży. Wejściówki obejmujące miejsca stojące dostępne są za 159 zł, natomiast miejsca siedzące za 169 zł. Jedne i drugie znaleźć można między innymi na eventim.pl. 

Zespół Kreator powstał w 1982 roku w Essen w Niemczech Zachodnich, jego współzałożycielem jest wokalista i gitarzysta Mille Petrozza, która zagrał na wszystkich albumach grupy. Należy do najważniejszych niemieckich zespołów thrashmetalowych w historii. Na swoim koncie mają 14 studyjnych albumów, najsłynniejsze z nich to: „Pleasure To Kill” (1986), „Terrible Certainty” (1988) oraz „Extreme Aggression” (1989). Ich dyskografię zamyka krążek zatytułowany „Gods Of Violence”.

Lamb Of God niedawno rozstał się z perkusistą. Chris Adler zaprzestał koncertowania z zespołem już rok temu, gdyż musiał poddać się rehabilitacji po wypadku motocyklowym, jakiego doznał. Jego miejsce zajął Art Cruz, który teraz został oficjalnie nowym perkusistą Lamb Of God.

Chris Adler grał na perkusji w Lamb Of God od samego początku istnienia grupy, która wówczas funkcjonowała jeszcze pod nazwą Burn The Priest.

Ostatni album Lamb Of God z premierowym materiałem ukazał się w 2015 roku pod tytułem „VII: Sturm und Drang”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group